NaDa ne işe yarar?

erginyavuz61
16-12-2007, 00:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Nette gezinirken NaDa diye bir programa rastladım yorumlarda enteresan geldi programın reklamıda iddalı olmuş kurdum             "Aslında hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir şey yapmamayı da çok iyi beceriyor"
şeklinde bir yorum okuyunca daha da merak ettim ama anlayamadım bu program ne yapıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 16 Aralık 2007 21:20
Papatyasever
16-12-2007, 01:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
448 mesaj

Çok fazla yoruma açık bir konu değil aslında. Adamlar zaten resmi sitelerinde hiçbişey yapmadıklarını itiraf etmişler. Var olduğunu iddia ettiklerin programın boyutu ise 1 kb. Muhtemelen bir tür reklam kampanyası diyecem ama sitede tek bir reklamlı animasyon ya da reklam linki yok. O yüzden her geçen gün artan "Ne olur bizim programımızı kullanın, bizim program diğer bütün programları döver..." kavgalarına karşı bir tepki olarak, ya da garip şeyler yaparak ilgi çekmeyi amaçlayan muhtemelen amerikalı bir girişimcinin icadı diye düşünüyorum. Zaten nada bilmem ne dilinde "hiç" demekmiş...

Edit: Bir de konu başlığı ne ise konu başlığına onu yaz. İlgi çekmek için yardım, help vs. yazmana hem gerek yok, hem yasak. Konu başlığına "Sorunum hiç önemli değil bakmanıza gerek yok" yazsan bile bilgisi olan bir arkadaş elinden geldiğince seni aydınlatmaya çalışacaktır. Aksi takdirde "nada"cılardan bir farkın kalmaz...

Son Düzenleme: Papatyasever ~ 16 Aralık 2007 01:57