ne izliyoruz?

serkans80
24-12-2007, 23:48   |  #26  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
62 mesaj

lost_ prison break _avrupa yakası ama önce ve daima lost

uGuR.uK
28-12-2007, 23:46   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

oncelikle bugune kadar gordugum en iyi tv yapımları(yapım diorum filmler ve diziler dahil buna) olarak LOST ve Prison Break var, adamlar oscarlık filmlere tas cıkaran diziler yapmıs. bide Heroes izliyorum, arada 24 falanda iyi gidiyor. Türkiye'den ise kavak yelleri ve arka sokaklar var, avrupa yakasınında takipcisiydim ama gitgide bozulmaya basladı sıkıyo artık.

©ih@t
05-01-2008, 16:57   |  #28  
Taze Üye
1 mesaj

Kurtlar vadisi en sevdiğim dizidir.

spawn_99
07-01-2008, 01:29   |  #29  
Yeni Üye
34 mesaj

awrupa yakası ve lost :)

ocean_eyes
17-01-2008, 10:33   |  #30  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

doktorlar,asi,tek türkiye,arka sıradakiler,parmaklıklar ardında =)

Son Düzenleme: ocean_eyes ~ 17 Ocak 2008 10:38
Borga-x
17-01-2008, 10:48   |  #31  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj
elazigli
oncelikle bugune kadar gordugum en iyi tv yapımları(yapım diorum filmler ve diziler dahil buna) olarak LOST ve Prison Break var, adamlar oscarlık filmlere tas cıkaran diziler yapmıs. bide Heroes izliyorum, arada 24 falanda iyi gidiyor. Türkiye'den ise kavak yelleri ve arka sokaklar var, avrupa yakasınında takipcisiydim ama gitgide bozulmaya basladı sıkıyo artık.
LOST diyorum tek geçiyorum... Gerisi yalan dolan. 2.5 saatlik dizi olurmu hiç. Bak LOST'a 40Dk suruyor ama ınsanı kendısıne öyle bır bağlıyorkı ne oldugunu anlamadan dizi bitiyor.Sen kalıyorsun ama daha bu olacaktı, acaba ne olacak, falan böyle aptallaşıyorsun. Heleki 3.sezonun son 15Dk beni darmaduman etti. Hele Jack'in geri dönmeliyiz demesi. Orda kopmuştum işte. Nasıl yani? diye...İzleyin izlettirin. Arkadaşım vardı neymişki bu dizi diye. Eski sezonları verdim izlesin diye 4 gunde 2 sezonu bıtırdı benden 3.sezonu istiyordu oda bitince bizimle beraber LOST'u bekliyo şimdi. Bu arada bır ufak bilgi Dizimax'de Şubat ayının sonlarına doğru Dizi gösterime girecek Türkiye'de. Bilgisini ilgili makamlardan aldım .

uGuR.uK
17-01-2008, 17:23   |  #32  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

aynen katılıorm borga, LOST süper bisi ya. adamlar hakkaten yapıo abicim. o son bolum benimde aklımda 3 sezonuda 2. kez bitirdim ve 4. sezonu bekliorm, yok boyle bisi. 4. sezon tanıtım videolarıda yayınlandı zaten hatırlıosundur adaya gemi gelcekti hani falan john locke onlar hakkında aynen bole soluo tanıtımda:
J.L: Whatever they came for, its not us! (Herne için geldilerse, o biz deiliz!)
bide tanıtım yazısı aynen bole:
Some will leave the island
Some not.
Find yourself!....

cok fena ya, anca izleyenler anlar tabi ne demek istedigimiGöz kırpma

erdem187
17-01-2008, 17:36   |  #33  
Yıllanmış Üye
2,334 mesaj

Abi bizim burda kocaman bir afiş var.. LOST 4.sezon bölümleri GELDİ!!! diye...acaba sizin orda mı yok?Kahkaha

Borga-x
17-01-2008, 17:46   |  #34  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Onlar Divx'te tureme. Bence hıc alınmaz.. Şubat ayı gelsede izlesek..

Razorback
18-01-2008, 05:23   |  #35  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
elazigli
aynen katılıorm borga, LOST süper bisi ya. adamlar hakkaten yapıo abicim. o son bolum benimde aklımda 3 sezonuda 2. kez bitirdim ve 4. sezonu bekliorm, yok boyle bisi. 4. sezon tanıtım videolarıda yayınlandı zaten hatırlıosundur adaya gemi gelcekti hani falan john locke onlar hakkında aynen bole soluo tanıtımda:
J.L: Whatever they came for, its not us! (Herne için geldilerse, o biz deiliz!)
bide tanıtım yazısı aynen bole:
Some will leave the island
Some not.
Find yourself!....

cok fena ya, anca izleyenler anlar tabi ne demek istedigimiGöz kırpma

lostu mostu izliyorsun iyi güzel.. ingilizce bildiğini de göstermeye çalışmışsın tamam o da güzel.. hatta sadece izleyenler anlar ne demek istediğimi diyerek bir şeyler ima ediyorsun peki bu da güzel.. yanlış anlama ben havalı insanları bozmam aslında çünkü onlar hava atarken kendi kendini bozuyor ama bunları söylüyorsam yani madem bu kadar kalitesin neden doğru düzgün Türkçeyi yazmıyorsun elazigli. senden rica ediyorum şu yazma şekline biraz dikkat et artık. iğrenç oluyor ya böyle bir türkçe var mı. şimdi sen rahatsız oluyorsan okuma diyorsundur ama forumda her yerde bu şekilde yazıyorsun her mesajı okumadan önce kim yazmış diye bakamayız ki.!!

Son Düzenleme: Razorback ~ 18 Ocak 2008 05:27
Aras Yurtman
18-01-2008, 14:09   |  #36  
Aras Yurtman avatarı
Yıllanmış Üye
571 mesaj

İsteyince her yazıda hata bulunur:

Razorback
lostu Lost'u mostu izliyorsun iyi güzel.. ingilizce İngilizce bildiğini de göstermeye çalışmışsın tamam o da güzel.. hatta Hâttâ sadece izleyenler anlar ne demek istediğimi diyerek bir şeyler ima ediyorsun peki bu da güzel.. yanlış Yanlış anlama ben havalı insanları bozmam aslında çünkü onlar hava atarken kendi kendini bozuyor ama bunları söylüyorsam yani madem bu kadar kalitesin neden doğru düzgün Türkçeyi yazmıyorsun elazigli. senden Senden rica ediyorum şu yazma şekline biraz dikkat et artık. iğrenç İğrenç oluyor ya böyle bir türkçe Türkçe var mı . ?      şimdi Şimdi sen rahatsız oluyorsan okuma diyorsundur ama forumda her yerde bu şekilde yazıyorsun her mesajı okumadan önce kim yazmış diye bakamayız ki.!! !..
Türkçe'ye, yazım ve noktalama işaretlerine her mesajımda dikkat eden birisi olsam da yaptığını hiç doğru bulmuyorum. Ayrıca elazigli'nın hava atmak için yazdığını hiç zannetmiyorum. Hem bu devirde İngilizce bilmeyen mi kaldı; İngilizce bilmek bir ayrıcalık mı?

Aras Yurtman
18-01-2008, 14:15   |  #37  
Aras Yurtman avatarı
Yıllanmış Üye
571 mesaj

Ben Cuma akşamları Star TV'de yayınlanan Sevgili Dünürüm'ü, Cumartesi akşamları yine Star TV'de yayınlanan Vazgeç Gönlüm'ü ve Pazartesi akşamları Kanal 1'de yayınlanan Aşkım Aşkım'ı takip ediyorum.

Borga-x
18-01-2008, 14:23   |  #38  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Razorback bende arasyurtman'a katılıyorum. Bence hiç öyle büyütülecek bir sey değil.

Razorback
18-01-2008, 15:07   |  #39  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

arasyurtman, AKLIN SIRA bana cevap mı verdin :) neyse

uGuR.uK
18-01-2008, 16:49   |  #40  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

baba tamam dilimize özen göstermen iyi birşey ama bencede abartma. üstelik ole havalı mavalı yazmışsın hic olmamıs yani, sen havalı gormemişsin o zaman. benim kimseye bi üstünlük taslama cabam yok, kaldıki benden cok daha iyi hemde bicok konuda insanlar var bu forumda. yinede madem yazılarımdan rahatsızlık var, düzeltirim bende ölmem ya, uyarın icin sagol.

XxXDaRKoXxX
18-01-2008, 19:41   |  #41  
OP Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
elazigli
baba tamam dilimize özen göstermen iyi birşey ama bencede abartma. üstelik ole havalı mavalı yazmışsın hic olmamıs yani, sen havalı gormemişsin o zaman. benim kimseye bi üstünlük taslama cabam yok, kaldıki benden cok daha iyi hemde bicok konuda insanlar var bu forumda. yinede madem yazılarımdan rahatsızlık var, düzeltirim bende ölmem ya, uyarın icin sagol.
Tamam yeter konuyu amma dağıttınız ha

Son Düzenleme: XxXDaRKoXxX ~ 18 Ocak 2008 19:41
Dj_Eğri
02-02-2008, 21:03   |  #42  
Yıllanmış Üye
381 mesaj
harek@yokki
Beyaz ve Okanı bende izlerim ama Okan ara mı verdi abicim, bilen varmı, yoksa bitti mi, bittiyse neden ????
         sanırım bitti
ayrıca  ben   kavak yelleri avrupa yakası(internetten izliom)
smallwille csi we heroes

rroonnaallddoo
02-02-2008, 21:20   |  #43  
Yıllanmış Üye
161 mesaj

kurtlar vadisi,yaprak dökümü ve kavak yellerini izliyorum. ata demirer oynarken avrupa yakasını da izliyordum. bir de starda benden baba olmaz vardı.yayından kalktı simdi.bence cok guzel bır diziydi. bence internetten izleyinçtavsiye ederim

yozanga
05-02-2008, 23:34   |  #44  
Yıllanmış Üye
125 mesaj

avrupa yakası  beyaz show  lost  hereos national g. channel ve discovery nin tüm programları

ezirrize
18-02-2008, 16:56   |  #45  
Üye
76 mesaj

Kurtlar Vadisi Pusu, Tek Türkiye ve Bir Kelime Bir İşlem izlediklerim

omer_6134
19-02-2008, 15:05   |  #46  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Benim izlediklerim belli.Bunların dışına çıkmam ancak güzel bir film çıkarsa olabilir.

-Beyaz Show (Komedi)
-Avrupa Yakası (Komedi)   
-Kemal Sunal (Komedi)
-Yüzüklerin Efendisi ve Truva gibi savaşlı filmler.
-Kurtlar Vadisi
-Jackie Chan
+Arka Sıradakiler(Süper bir dizi,tavsiye ederim)

Arada Tek Türkiye'yi de izlerim.

Dikkat ettiyseniz genelde Avrupa Yakası ve Kurtlar Vadisi izleniyor.

Son Düzenleme: omer_6134 ~ 19 Şubat 2008 15:08
wickerman
04-03-2008, 20:22   |  #47  
Yıllanmış Üye
644 mesaj

Unutmazsam E2'de Masters Of Horror'ı izlerim. Arada Nat Geo Wild kanalındaki belgeselleri de izlemekten hoşlanıyorum. Ama uydu uzak olduğu için Turksat'a göre (Telstar) biraz zor oluyor. Yoksa Turksat'a çanağı çevirmem ben.

Bir de X Files var. Hangi dilde olursa olsun (Macarca, Fransızca, Rusça) izlerdim ama artık denk gelmiyor.

Oznur_Gates
17-03-2008, 23:43   |  #48  
Yeni Üye
32 mesaj

Eskisi kadar Tv ile ilgilenmiyorum..Ama genelde en çok izlediğim dizi Avrupa Yakası...

FikoDakota
21-03-2008, 01:04   |  #49  
Üye
72 mesaj

Dizi: Kurtlar Vadisi, Hatırla Sevgili
Yarışma: Varmısın Yokmusun
Haber: TRT ve NTV haberleri (Diğer kanalların haberlerini izlemem magazin ve kendi yorumlarından başka birşey yok)
Eğlence: Beyaz Show
Açık Oturum: Siyaset Meydanı, Abbas Güçlü ile Genç Bakış,
Araştırmacı Haber: Arena

Magazin Çöplüğü Olan Türk televizyonlarında izlenmeye değer gördüklerim bukadar.
İnş. Akkıllı uslu içinde magazin olmayan ve gerçekçi, yorum olmayan, acındırma yada aynı görüntüleri kırkbin defa tekrarlamadan daha az reklamlı iyi yayınlar yapılır ve bizde bolbol TV izleriz.

harun190589
25-03-2008, 08:11   |  #50  
Taze Üye
4 mesaj

Diziler:Kurtlar Vadisi,Arka Sokaklar,Köprü,Kavak Yelleri,Eşref Saati,Oks Anneleri,Vazgeç Gönlüm,Arka Sıradakiler.(İspanya,Almanya,İngiltere,İtalya,Süperlig maçlarınıda izlerim)

Yarışmalar:Şansa Bak,Varmısın Yokmusun,Kim 1 milyon ister,Şans Yolu.