nedir benim çektiğin şu ttnetten beyler ?

darkvot
26-05-2012, 20:24   |  #26  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
519 mesaj

şimdi nedense hız geri döndü imana mı geldiler acaba ?

mladenbmv
26-05-2012, 22:03   |  #27  
mladenbmv avatarı
Yıllanmış Üye
497 mesaj

bendede aynı problem vardı ama nedense ay başı olmadığı halde şu an hızım 5,62 mbps download da 0,65 mbps daha hesap kesilmedi kotayı da geçtim hız düşmüştü ama nedense 10 gün sonra yükseldi.geçen ttnet yazı yazdım neden kota düşürüyorsunuz diye o kadar para veriyoruz adil kullanım yapacaksınız dedim adam akılllı yapın download hızını en az 256 mbps yapın dedim ondanmı yaptılar yoksa şaşırdılarmı acaba.herkes ttnet öneri ve şikayetten yazı yazarsa biz memnun değiliz bu kadar para veriyoruz siz hızımızı düşürüyorsunuz diye ttnet geri adam atar birlik olmak lazım ttnet e karşı gidip cem yılmaz şener şen ve diğer sanatçılara vercekleri reklam parasını yatırıma yapsalar şimdiye dek fiber e geçerdik ama illa diyorlar biz sizi kazıklıycaz ve sanatçılara vercez parayı size hizmet etmek istemiyoruz diye düşünüyorlar her halde.bizim buraya yazdığımız yorumları okusa ttnet yöneticileri belki anlarlar ama onlar her halde amerikada yaşıyorlarda bizim bu yazdıklarımızı görmüyorlar.

Brkylmzz
26-05-2012, 22:40   |  #28  
Üye
66 mesaj

bende ttnet lımıtsız kullaıyorum 8mbit hız ılk 3 ay 1mbıtı gecmedı hızım ama essek gıbı 55tl bayılıyodum sonra yeter dedım bu ne aradım ve bana dedıklerı "aaaa efendım aktıve edılmems hemen edıyorum modemı kapatp acın" işte... ben o kadar para verıyım bı aaaa aktıve edılmemıs ıcın.. sonra hızım 8mbıt oldu olcumlerde fılan ılk ay torrentlerden oyunlar flan ındırdım 15 gunde hızım 1mbıte dustu akk zımbırtısı yuzunden... İyi tamam dedım ses cıkarmadım sonrakı ay daha temkınlıyım tabı ındırmek yok aman aşmıyım fln sankı sınırlı kullanıyorum essek gıbı para verıyorum ama yıne bı sınırlıymıs gıbı aşmıyım derdındeyım acıncak haldeyız.. neyse 2. ay ındırme yapmadım ama bı baktım 20. gün fln hızım 0.20 lerde gezıyo upload hızım daha yuksek nerdeyse ulan ne oluyoruz fln dedım aradım dedler akıllı cubuk denen zımbırtıyı yukleyın bakın kotanızı takıp edın fılan yukledım baktım 60gb olmus ulan bıse ındırmedım bu ne dedım kendı kendıme.. Neyse beyler arayın duzelır cabalarına gırmeyın bı halt duzelmez dgru duzgun ısyan etmıyorsak mahkumuz bunu boyle kullanmaya bu 3 aylık tatıl surecı bıtınce degısmeyı dusunuyorum bende. Hepsi aynı halt ama ne yapalım..

yusufiso
17-09-2012, 17:45   |  #29  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

Bosluk sana cevap yazmak için girdim :) Benim indirme hızım torrentte 1.2-1.4 mb di.Ben bu yaz tatile gittim 1 ay kaldım geldim.Geldiğimde indirme hızım 200 kb olmuştu.Bende akk dir geçer dedim 2 ay oldu ? bunun da cevabını verebilecek misin ???? Bu arada sözleşmeye bakmaya gerek yok zaten söylüyolar yada 2 dk sözleşmeye bakdın mı ordada yazar akk.Bu arada ben bi yerde okumuştum amerika gibi yerlerdede akk varmış ama 250 gb filanmış.Bu arada ben super online kullanıyorum girdiğimde sitede 3 ayda toplam 120-150 gb arası bişe indirmişimdir fakat benim bunlardan haberim bile yok :) Tatilden döndüğümüzde bakmıştım 32gb indirilmiş.Diğer ay geldi yine baktım bu sefer 25gb gösteriyo o ay.

yusufiso bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
yusufiso
17-09-2012, 17:48   |  #30  
Taze Üye
3 mesaj

Ha bu arada ben 1.2-1.4 le indirdiim zaman ttnetteydim superonlineye geçtiğimde ilk hafta 1.2 mb hızda indiriyodu ama sonra tatilden geldim internet hızı düştü.Super online in kendi modemini kullanıyorum...

sahinerkin
17-09-2012, 21:09   |  #31  
sahinerkin avatarı
Üye
76 mesaj

Bizim superonlinedı sonradan ttnete geçtik ama superonline daha iyiydi hatırladığım kadarıyla. Fiber interneti denemedim ama ona da çok güzel diyolar herkes memnun. Benim fikrim en iyisi fiber internete geç.