NEED FOR SPEED SHİFT ORTAYA ÇIKIYOR!

baraneker
04-06-2009, 01:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
199 mesaj

Need for Speed: Shift ortaya çıkmaya başladı:

Need for Speed: Shift ortaya çıkıyor...
EA'nın yeni gözdesi: Need For Speed: Shift
EA E3'te bir basın konferansı düzenleyerek Need For Speed: Shift sürücü detaylarını açığa kavuşturdu. Artık daha düzenli hale getirilen oyunda, polislerden kaçmak yok!

Shift'de artık, kullanıcılara daha gerçekçi bir kokpit hissi uyandırılıyor. Göstergelerde, aynalarda ve çevresel öğelerin üzerinde iyileştirmeler yapılmış. Sürücü profili sistemi, kullanıcıların sürüş stillerini geliştirmesine imkan veriyor.

Sürücü profili karakter (saldırgan, profesyonel), başarı, profil puanları ve zafer nişanlarından oluşuyor. Umuyoruz ki EA bizleri E3 boyunca gelişmelerden haberdar edecektir.

Resim galerimizden Need for Speed: Shift ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Video::

YouTube'u olmayanlar için:

Not:ALINTIDIR.

Son Düzenleme: baraneker ~ 04 Haziran 2009 01:44
Ahmet_79
04-06-2009, 02:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

grafikler gerçekten güzel olmuş oynanabilirlik de aynı orantıda olursa iyi tutar.

baraneker
04-06-2009, 15:34   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
199 mesaj

Evet Özellikle kullanıcılara daha gerçekçi bir kokpit hissi vermesi etkileyici görünüyor.

erdem barış
04-06-2009, 16:34   |  #4  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

traileri beni bayağı etkiledi bakalım sonu undercover gibi olmaz inşallah.

baraneker
04-06-2009, 17:57   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
199 mesaj
erdem barış
Aslında undercover o kadar kötü bir oyun değil bitiren biri olarak söylüyorum ama Shift'in fragmanı dediğin gibi gerçekten etkileyici.

kopuKÇocuk
04-06-2009, 18:00   |  #6  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
Need for Speed SHIFT Driver ProfileNeed for Speed SHIFT Driver Profile
The latest video detailing the gameplay system for SHIFT. Online or single-player; the more you play the higher the level you reach.

Need for Speed SHIFT is available for PC, Xbox 360, PS3 and PSP.

IN STORES NOW:

böyle koyarsak daha iyi olur heraldeBeğendim

kopuKÇocuk
04-06-2009, 18:04   |  #7  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
erdem barış
bence undercover gibi olmaz fakat GTA IV kadar çok sistem özelliği isteyeceği kesin

abdulkadirilhan
04-06-2009, 18:06   |  #8  
Yıllanmış Üye
224 mesaj

race driver grid oyununun aynısı olmuş....

baraneker
04-06-2009, 18:20   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
199 mesaj
ferit1234
bence undercover gibi olmaz fakat GTA IV kadar çok sistem özelliği isteyeceği
Ya bence EA yapımcıları undercover'den ders almışlardır.Çünkü undercover çok fazla ve iyi sistem gereksinimi istiyordu.Bu Oyun heralde fazla sistem gereksinimi istemez gibime geliyor.

kopuKÇocuk
04-06-2009, 18:23   |  #10  
Yıllanmış Üye
970 mesaj
baraneker
Ya bence EA yapımcıları undercover'den ders almışlardır.Çünkü undercover çok fazla ve iyi sistem gereksinimi istiyordu.Bu Oyun heralde fazla sistem gereksinimi istemez gibime geliyor.
bakalım görüces

Kapalı Hesap (76993)
04-06-2009, 18:38   |  #11  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Yıllardır Need For Speed serisinin her oyununu oynadım ama EA Sport'un NFS'yi deney faresine çevirdiğini düşünüyorum nedeni de firmanın her oyunda izlediği politikayı değiştirmesi oyunun feleğini şaşırmasına neden oluyor. Bakıyorsunuz oyun sokak ve gece yarışlarına sahne oluyorken bir başka oyununda pistlerde profesyonel yarışçı edasında yarışıyorsunuz. Son olarak Undercover'la EA Sport'a olan güvenip tamamen bitti her yıl ümitlenip ümitlenip bir faciaya şahit oluyoruz onun için Shift'den de pek bir şey beklemiyorum.

kopuKÇocuk
04-06-2009, 18:50   |  #12  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

aslında söylediğiniz hiçde yanlış sayılmaz-sizinde söylediğiniz gibi önceden polislerden kaçıyorduk ve hiç gündüz olmuyordu(nfs undergrand 2),sonra bir oyun daha çıktı bundada hiç gece olmuyordu sanki hep gündüz edası veriyordu(nfs most wanted), bundan sonra pro street çıktı daha sonra undercover bunlar aslında sokak yarışlarıydı fakat şimdi tamamen başka bir oyun var ortada bu sefer pistlerde yarış yapılıyor...her seferinde başka bir yöntem denendiği doğru ama bence şimdiye kadarki çıkan en iyi nfs oyunu undergrand 2'ydi..en azından hiç eskimedi hala bi internet kafeye gitseniz bu oyunu görebilmek mümkün...

PsK_Pc_06
04-06-2009, 19:17   |  #13  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj

İnşaallah güzel olur.Vede umarım sistemi fazla zorlamayan bir oyun olur.

baraneker
04-06-2009, 20:10   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
199 mesaj
Sting_32
Yıllardır Need For Speed serisinin her oyununu oynadım ama EA Sport'un NFS'yi deney faresine çevirdiğini düşünüyorum nedeni de firmanın her oyunda izlediği politikayı değiştirmesi oyunun feleğini şaşırmasına neden oluyor. Bakıyorsunuz oyun sokak ve gece yarışlarına sahne oluyorken bir başka oyununda pistlerde profesyonel yarışçı edasında yarışıyorsunuz. Son olarak Undercover'la EA Sport'a olan güvenip tamamen bitti her yıl ümitlenip ümitlenip bir faciaya şahit oluyoruz onun için Shift'den de pek bir şey beklemiyorum.
Kesinlikle %100 Haklısın.