need4seed undercover problemi

yesilkrt
17-12-2008, 19:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
106 mesaj

arkadaşlar nfs uc yi yenilerde yükledim ve ekran kartım 1gb olmasına rağmen detayları açınca donmalar oluyor. Acaba benim aldığım dvd de mi problem var yoksa oyunu sağlıklı bir şekilde oynamak için ekran kartına bin ytl ler mi ayırmak gerekiyo? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
p4 3ghz 2mb 800mhz 630 box
asus p5LD2-VM anakart
1gb ddr2 533mhz ram
1gb asus eah3650silent ddr2 ekrankartı
acaba sorun ekran kartından mı? dicem ama o kadar da abartmamışlardır heralde.. veya virüs olabilir mi. yenilerde bir virüs bulaştı ve virüs bulaştığından beri pc çok fazla ram ve işlemci kullanıyor

abdulkadirilhan
18-12-2008, 16:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
224 mesaj

ilk olarak yeni çıkan oyunları elindeki işlemci ile akıcı bir şekilde oynaman biraz zor.
2. windows vista kullanıyorsan oyunlar için 2gb ram gerekiyorki akıcı bir şekilde oynayabilesin.
3.1gb ddr2 3650 alacağına, 512mb ddr3 3650 alsaydın daha iyi olurdu bence.

sana tavsiyem ilk etapta hemen 1gb ram daha al.daha sonra paran varsa, anakartında destekliyorsa çift çekirdek  işlemci almalısın.

nfs ye gelince. oyunu korsan dvdden yüklediysen oyunu dvdnin içindeki paul.dll dosyası ile cracklemişsindir.bu dosya ile crackleme yapıldığında oyunda kasmalar meydana geliyor.oyunu silip baştan kur ve nfsuc reloaded crack ile crack yap kasmalar biraz olsun düzelir.

Son Düzenleme: abdulkadirilhan ~ 18 Aralık 2008 16:43