Nefilimler (Diğer İsmiyle Gözcüler) Kimdir ?

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yenijenerasyon
22-02-2015, 16:56   |  #1  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
42 mesaj

Nefilim'in kelime anlamı "göklerden gelen"dir. Aynı zamanda Anunnaki diye de denilmektedir.
Peki kimdir bu Nefilimler ? Nefilim tam anlamıyla ne demektir ? Gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu videoda Nefilim ırkına ait çeşitli bilgiler bulacaksınız.

Nefilimler | Diğer İsmiyle Gözcüler Kimdir ?Nefilimler | Diğer İsmiyle Gözcüler Kimdir ?
Nefilim'in kelime anlamı "göklerden gelen"dir. Aynı zamanda Anunnaki diye de denilmektedir.
Peki kimdir bu Nefilimler ? Nefilim tam anlamıyla ne demektir ? Nefilimlerin Kuran'da yeri var mıdır ? Gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bu videoda Nefilim ırkına ait çeşitli bilgiler bulacaksınız.

Facebook Sayfamızı beğenmeyi unutmayınız:

ABONE olmak bedava, abone olun :)

Videoda kullanılan metin kırpılmıştır, nefilimler hakkında yazılmış tam metne ulaşmak için linke tıklayınız:

Benzer konulu videolarımı izlemek için şu linke tıklayınız:

Music Credits:
"Tempting Secrets"
"Black Vortex" and
"Sonatina in C Minor" Kevin MacLeod (incompetech.com)

------------------------------------------------------------------------------------------

Lütfen video hakkında yorumlarınızı video altından yorum yaparak bildiriniz.

Beğendiyseniz like, beğenmediyseniz disslike vermek bedava !

Abone olana da çok güzel bilgiler veriyorlarmış :)

Facebook :

Twitter :

Blog :

Yeni Jenerasyon YouTube kanalı.

Son Düzenleme: yenijenerasyon ~ 22 Şubat 2015 16:57
cy.ber.neo
22-02-2015, 19:16   |  #2  
cy.ber.neo avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
94 mesaj

Uydur, uydur nereye kadar. Vampirler, kurtadamlar, uzaylılar, evrim, mutasyon... Uydurmanın sonu yok mu ya... İşin daha da kötüsü, sahibi tarafından geçerliliği kaldırılan, içi de uydurmalarla dolu olan bir kitabı dayanak göstermek, nasıl bir ironidir ya... tevrat diye diye başımızın etini yedin arkadaş..

AtAvratSilah
22-02-2015, 20:41   |  #3  
AtAvratSilah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
198 mesaj

hocam hem kendın uyduruyon hem kendın ınanıyon :d gonzollar var bılır mısın ? yerı yaranlar derler halk arasında haftaya anlatcam :D

yenijenerasyon
22-02-2015, 21:30   |  #4  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

İnanıp inanmamak size kalmış arkadaşlar sorun yok :) Yalnız kullandığınız kelimelere dikkat edin. Bunları ben uydurmuyorum. Bunlar sümer yazıtlarında ve tevratta yazan şeyler. Ben oralardan alıntı yapıyorum. Anlaşılması çok zor olmasa gerek ? :)

Diğer yandan, inanmıyorsan konuya tıklama arkadaş, izleme videomu.

Son Düzenleme: yenijenerasyon ~ 22 Şubat 2015 21:39
mehmet_93
22-02-2015, 23:25   |  #5  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj
Alıntı: yenijenerasyon  
Diğer yandan, inanmıyorsan konuya tıklama arkadaş, izleme videomu.
(Eleştirmek adına değil uzun zamanlı bi forum takipçisi olarak konuya yorum yapıyorum) Bu forumda bu konuya bu tür yorumlardan başka yorum gelmez :) Hatta konuya yorum gelmesi bile iyi bi şey bence :)  Güzel videolar yapyor olabilirsinde bu forum pek uymuyor sanki paylaşılcak yer olarak. Arkadaşların üslubuda pek olmamış ama iyi veya kötü eleştiri gelmesi doğal. Asıl 2-3 kişi "haa böylemiymiş inandık" deseler bi anormallik olur bu gayet normal bi tepki :D

mehmet_93 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
yenijenerasyon
25-02-2015, 19:59   |  #6  
yenijenerasyon avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj
Alıntı: mehmet_93  
(Eleştirmek adına değil uzun zamanlı bi forum takipçisi olarak konuya yorum yapıyorum) Bu forumda bu konuya bu tür yorumlardan başka yorum gelmez :) Hatta konuya yorum gelmesi bile iyi bi şey bence :)  Güzel videolar yapyor olabilirsinde bu forum pek uymuyor sanki paylaşılcak yer olarak. Arkadaşların üslubuda pek olmamış ama iyi veya kötü eleştiri gelmesi doğal. Asıl 2-3 kişi "haa böylemiymiş inandık" deseler bi anormallik olur bu gayet normal bi tepki :

Bir bakıma haklısınız, buranın yeri olmadığını biliyorum arada kaçamak yapıp ilginç konular hakkında bilgi edinmek isteyenler vardır diye düşünmüştüm. Ancak uyduruyorsun gibi şeyler cidden hoş olmuyor hocam. Sümer metinlerini ben mi yazdım :) Neyse bir daha paylaşmam olur biter hiç sorun değil.