nereden recovery dvd si bulabilirim?

alijuan
15-12-2008, 21:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

yenı aldıgım toshiba SATELLITE L300 110 laptopa orjınal yazılımını kaldırdım ve XP YUKLEDIM VE BOLUMLERI YENIDEN BOYUTLANDIRDIM.
SIMDI DE BILGISAYARIMI ARIZALANDI VE SERVISE GONDERMEM GEREKIYOR BUNUN ICINDE ORJINAL YAZLIMIN YUKLU OLMASI GEREKIYORMUS.
BU MODEL ICIN NERDEN RECOVERY DVD SI BULABILIRIM
yardımcı olursanız sevınırım

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 15 Aralık 2008 23:27
Alparslananadolu
15-12-2008, 21:23   |  #2  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Arızanın türünü yazmadınız. Eğer varsa donanım arızalarında sizden böyle bir istekte bulunmaları gereksiz.

panda34
15-12-2008, 21:30   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
alijuan
yenı aldıgım toshiba SATELLITE L300 110 laptopa orjınal yazılımını kaldırdım ve XP YUKLEDIM VE BOLUMLERI YENIDEN BOYUTLANDIRDIM.
SIMDI DE BILGISAYARIMI ARIZALANDI VE SERVISE GONDERMEM GEREKIYOR BUNUN ICINDE ORJINAL YAZLIMIN YUKLU OLMASI GEREKIYORMUS.
BU MODEL ICIN NERDEN RECOVERY DVD SI BULABILIRIM
yardımcı olursanız sevınırı
Yazılım zaten garanti kapsamında değil ,
arıza sebebi XP yüklemeniz demezler ,
hem zaten bozuk bilgisayara nasıl Vista'yı yeniden yükleyeceksiniz
onu da anlamış değilim ...

hanyalı42
29-06-2009, 12:04   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

dostum senin yapacağın en güzel şey kendin manuel olarak bilgisayarı kur.Sürücüleri internetten indir.Sonra yedeğini al keyfine bakç

Banned
29-06-2009, 12:13   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

İsterseniz bilgisayarınıza forma çekip gönderin, bahane edemezler. Arıza bildiriminize birde sistem açılmıyor ibaresi eklersiniz tamamdır.  Hatta yerinizde olsam kesinlikle harddiski biçimlendirip gönderirim.
Mantıklı olun  ve oyunlara gelmeyin lütfen. Diyelim sisteminizin harddiski arızalı ve bu sebeble sistem açılmıyorsa sizden işletim sistemi sorabilirler mi ? Servis tüm doanımların sorunsuz çalıştığını garanti etmek zorundadır. Sistemde çalışır durumda bir işletim sistemi yoksa kendileri sıfırdan (recovery dvd oluşturma özelliğide olan) br işletim sistemi kurup sorunu çözerler. Sizde işletim sisteminize tekrar kavuşmuş olursunuz. Kesinlikle çalışır durumda bir işletim sistemiyle göndermeyin. Notunuzda harddiski formatlardım değil, işletim sistemi açılmıyor olsun.