NERO 7 HATA VERİYO

hatib
30-01-2007, 15:30   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

ARKADAŞLAR HEPİNİZE İYİ GÜNLER
BİR SÜRE ÖNCE PC'YE NERO 7 YÜKLEDİM.ÖZELLİKLERİ ÇOK AMA PROGRAMI DÜZGÜN KULLANAMADIM.NEROYU HER ÇALIŞTIRDIĞIMDA BELLEK READ OLMADI VE 0000(RAKAMLARI TAM HATIRLAYAMIYORUM)YÖNEGEYE BAŞVURDU DİYE HATA VERDİ BENDE PROGRAMI KALDIRMAK ZORUNDA KALDIM.BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

root1907
30-01-2007, 16:08   |  #2  
root1907 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
231 mesaj

cdrw bir sorun olabilir bundan dolyı nere hata mesajı verebilir.

BOOMFUNKMCS
30-01-2007, 17:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

nero nun yeniden yüklenmesi bu hatayı ortadan kaldıracaktır.google de bellek read olmadı diye araştırırsan o hata kodunada ulaşabilirsin.genel olarak bunun sebebi,sorun veren programın hatalı yüklenimi,programın hatalı kullanımı,crack lenmiş dosyalar.çözümü yeniden yüklenim.

hatib
31-01-2007, 08:58   |  #4  
OP Yeni Üye
44 mesaj

yardımlarınız için teşekkürler soruda belirtmeyi unuttum nero 6.6. sürümü sorunsuz çalışıyo ama nero 7 sürümü bu sorunu çıkartıyor.Söylediğiniz gibi Nero 7 sürümünu tekrar kuracağım ama şunu merak ediyorum;İşletim sistemimin AMD olması bu soruna bir etken mi?

BOOMFUNKMCS
31-01-2007, 13:10   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
hatib
yardımlarınız için teşekkürler soruda belirtmeyi unuttum nero 6.6. sürümü sorunsuz çalışıyo ama nero 7 sürümü bu sorunu çıkartıyor.Söylediğiniz gibi Nero 7 sürümünu tekrar kuracağım ama şunu merak ediyorum;İşletim sistemimin AMD olması bu soruna bir etken mi?
zannetmiyorum arkadaşım.yeniden yükleme sonucunda herşey düzelirse bize geri dön emi.

akdenizx
01-02-2007, 21:04   |  #6  
Taze Üye
6 mesaj

nero nun hata verme nedenı eger daha onceden nero yukluyse ve sen yenı surumunu kurduysan bundan kaynaklanıyor yapman gereken regıstery lerı ve nero ıle alakalı butun gırdılerı pc den dılmen ve orjınal cd yada netten bıyerden ındırdıgın surumunu tekrardan kurman ve kurulum esnansında dıger hıcbır programın calısmaması gerklı  ..

hk2435
06-04-2007, 18:18   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj
BOOMFUNKMCS
hatib
zannetmiyorum arkadaşım.yeniden yükleme sonucunda herşey düzelirse bize geri dön emi.
Borga-x
06-04-2007, 18:24   |  #8  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj
BOOMFUNKMCS
nero nun yeniden yüklenmesi bu hatayı ortadan kaldıracaktır.google de bellek read olmadı diye araştırırsan o hata kodunada ulaşabilirsin.genel olarak bunun sebebi,sorun veren programın hatalı yüklenimi,programın hatalı kullanımı,crack lenmiş dosyalar.çözümü yeniden yüklenim.
Ccleaner programını kur ve registry'yi temizle o zaten sana hatalı dosyaları gösterecektir. Hepsini tamir et de.Ondan sonra Nero ile ilgili program files içindeki dosyalarını da sil. O şekilde kurarsan daha temiz bir kurulum elde edersin.Boomfunkmcs yazının üstüne biraz ekleme yaptım

Son Düzenleme: Borga-x ~ 06 Nisan 2007 18:25