Nero lite 12 programı kopya koruma yapar mı?

doing
04-12-2013, 18:37   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
124 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Nero lite 12 programı ile ses CD'si biçimindeki CD'yi ISO dosyası oluşturarak bilgisayarıma kopyalamak istiyorum. Fakat bu nero programı, ISO oluşturma ve bunları CD'ye yazdırma aşamalarında kopyalanmayı engelleyici herhangi bir işlem yapıyor mu? Konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler...

Sistem Bilgilerim
feanorking
05-12-2013, 00:20   |  #2  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Evet kopya koruma ekleyebiliyorsun ( en azından ben nero 7 kullanıyorum orda var ) ama şunu ekleyeyim hiç bir kopya koruma tam koruma sağlamaz. Sonuçta bir çok bd film olsun müzik ve oyunlar kopya korumalı ama bir çok ücretli-ücretsiz programla kopyalanabiliyor.

doing
05-12-2013, 01:43   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
124 mesaj
Alıntı: gcb1903  
Evet kopya koruma ekleyebiliyorsun ( en azından ben nero 7 kullanıyorum orda var ) ama şunu ekleyeyim hiç bir kopya koruma tam koruma sağlamaz. Sonuçta bir çok bd film olsun müzik ve oyunlar kopya korumalı ama bir çok ücretli-ücretsiz programla kopyalanabiliyor.

Aslında benim kastettiğim, nero ile herhangi bir şifre veya koruma işlemi şahsen yapmadan sanal olarak iso  [programda, sadece nero uzantılı oluyormuş bu arada :) ] oluştururken biz kullanıcılardan habersiz  tekrardan kopyalamak istediğimizde CD/DVD kopyalanmasını engelleyecek bir işlem yapıyor mu acaba nero?