nero wave editor

aliofage
02-02-2009, 20:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
193 mesaj

nero 8'i kurdum ama şu nero wave editoru bir turlu bulup açamadım.. nereden açacağım yardım edermisiniz.

icemanphoenix
02-02-2009, 21:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
308 mesaj

1-başlat>>programlar>>nero8>>nero waveeditor  tıkla açılır
2-nero startsmartı başlat. başlangıç sayfası sağ tarafta ekle/kaldır olan yerden nero waveeditörü tikla ekle de ondan sonra startsmarttanda başlatabilirsin waveeditörü.

aliofage
03-02-2009, 15:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
193 mesaj

öyle seçenekler yok .. heralde bu benim yüklediğim program tam değil. cd nin üzerinde nero 8 essential yazıyor. asus dvd rw alırken yanında vermislerdi.

balay80
03-02-2009, 16:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
108 mesaj
aliofage
nero 8'i kurdum ama şu nero wave editoru bir turlu bulup açamadım.. nereden açacağım yardım edermisiniz.
Yerer arkadaşım yeter ! Bu kaç oldu bu forumda. BURASI WINDOWS XP FORUMU ! Niçin Burada ANKET, PROGRAM YARDIMI, DONANIM YARDIMI İSTİYORSUNUZ ? Bakınız Başlıkta Windows XP Yazıyor ! Dingonun ahırı yazmıyor lütfen her önüne gelen bu foruma yazı sallamasın ! Önce bir bakın size en iyi hangi bölüm yardımcı olabilir.

panda34
03-02-2009, 17:36   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj
balay80
Yerer arkadaşım yeter ! Bu kaç oldu bu forumda. BURASI WINDOWS XP FORUMU ! Niçin Burada ANKET, PROGRAM YARDIMI, DONANIM YARDIMI İSTİYORSUNUZ ? Bakınız Başlıkta Windows XP Yazıyor ! Dingonun ahırı yazmıyor lütfen her önüne gelen bu foruma yazı sallamasın ! Önce bir bakın size en iyi hangi bölüm yardımcı olabilir.
Destekliyorum Alkış çok bakan var diye bilgisayarla alakası hiç olmayan
konuları bile Windows 7 forumuna açıyorlar birde .

aliofage
03-02-2009, 18:01   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
193 mesaj
balay80
  Zahmet edip de gözünü kaydırıp kayıt tarihime baksan henüz yeni olduğumu görürsün.
  Senin ahırına girmek istemezdim kusura bakma.
  İnsan olsan insan gibi uyarırdın.
Ben de sana bunları yazmak zorunda kalmazdım.

ExFactoR
03-02-2009, 21:21   |  #7  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

Forum sorumlusu ben olmadığım için ben uyarmadan direkt önerimi söyliyeyim..

Ben Nero 7.5.7.0. sürümünü kullanıyorum ve Wave editor vs. herşeyi var.. Aşağı yukarı Nero 8 sürümü ile aynı diyebilirim. 8'in HDD'de kapladığı alan yanlış bilmiyorsam 1-1.5 GB... Nero 7.5.7.0 ise tamamen 500Mb.. Tercih sizin. Kolay gelsin