net fremework yükleyememe

HPQ-User
02-07-2011, 09:59   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

underfined sormuş:
arkadaşlar ben geçen gün nette dolaşıyordum birden bilgisayar kasmaya başladı ve önüme mavi bir ekran geldi bilgisayardan çok anlamadığım için bu ekranda ne yazdığına tam olarak bakmadım fata fitodur dedim bu olaydan sonra ne zaman bilgisayara girsem 1-2 dk içinde aynı ekran gelip beni oyundan atıyordu bende bilgisayara format atmayı denedim format atılırken xp yükleme yerine geldi son 19 dk kala aynı ekranı gördüm tekrar denedim bu sefen 16. dk da aynı ekran geldi böle bir iki kez denedim bu süre azaldı azaldı ve en son format atıldı bundan sonra ses kartının cd sini yükledim ve ekrar kartının (atı) cd sini yüklemeye çalıştım bir süre sonra yine aynı ekran geldi artık bilgisayarı açtıktan 1-2 dk sonra değil bilgisayar fazla kasıldığında bu ekran gelmeye başladı ancak bilgisayar açıkdığında net framework yüklü değil yükleyin diyor sanıyorum bu hata bu programdan kaynaklanıyor yüklemeye çalıştım fakat olmadı internetten indirdim olmadı hep şu hatayı veriyor

Error 25007.Birleşme başlatılırken hata oluştu.Kurulum,LoadLibraryShim() ile birleşmeyi yükleyemedi.Hata işleyici geçersiz

net framework ün diğer sürümlerini yüklemeye çalıştım fakat onlarda olmadı sizce ne yapmalıyım lütfen yardım

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
ram 3 gb
hard disk 500 gb
işlemci 3 ghz
ekran kartı 512

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)