NETCAD 5.2 ve Modüller

madweb3
02-01-2011, 11:11   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Merhabalar arkadaşlar. Bu dosyaları "netcadportal"dan indirebilmeniz için üye olmanız gerekiyor.herkeste üyelik alamıyor.Amasizin için indirdim..buyrun.

NetCAD 5.2 aşağıdaki linke tıklayınız..
http://hotfile.com/dl/93480518/d3be93a/netcad_5201024.rar.html

NetCAD 5.2 Modüller için ağaşıdaki linke tıklayınız...
http://hotfile.com/dl/93499391/7 ... _modulleri.rar.html

Netcad 5.2 GIS Versiyon: 5.2.0.1024

Tüm NETCAD modülleri NETCAD Ana Modülü üstünde çalışırlar. Buyapı sayesinde modüller, NETCAD bütünleşik yapısı içerisine yerleşirler veNETCAD'in tüm yeteneklerine sahip olurlar. NETCAD\5.2 GIS; GIS yetenekleriyleNETCAD'in CAD yetenekleri bir arada kullanılabilir hale getirir. Bu yapısınırsız obje edit özelliklerinin öznitelik bilgileri beraber hareket etmesinisağlar. Diğer NETCAD çözümlerinin de bu yapı içersine ihtiyaca göreyerleştirilmesi ile yetenekleri artmaktadır.

Netcad/Map Versiyon: 5.4.0.798

Harita birimlerinde, İmar ve Kadastro projelerinin hazırlanmasıamacı ile yoğun olarak kullanılan, tüm grafik koordinat hesaplamalarının (COGO)yapıldığı modüldür.

Netcad/Surf Versiyon: 5.0.0.304

Halihazır harita yapımı ve yüzey modellemesine yönelik;münhani işlemleri, şev taramaları, arazi modeli oluşturma, arazi modeliüzerinde en/boy kesit ve hacim işlemleri, haritacılık ölçü, hesap ve kroki,yüzey model analizleri (yükseklik, eğim, bakı, görünürlük analizi) gibi özelişlemleri kapsayan modüldür.

Netcad/Rasvek Versiyon: 3.5.0.109

Scannerdan (tarayıcı) geçirilerek elde edilen BMP, PCX, TIF,JPEG, TGA,ECW, PNG ve benzeri formatındaki raster haritaların vektör (çizgisel)haline dönüştürülmesini ve bilgisayar ortamına aktarılmasını(sayısallaştırılmasını) kolaylaştıran modüldür.

Netcad/Netpro Versiyon: 6.0.1.312

Arazi çalışmaları, otoyollar, kent geçişleri, demiryolları,havaalanları, limanlar, barajlar, kaplama ve yol yenilenmesi, tüneller ve altgeçitler, açık madencilik, yerleşim alanları planlanması ve hafriyat vb. tümhacim projelerinin hazırlanmasını kolaylaştıran modüldür.

Netcad/Çap Versiyon: 5.1.1.203

Netcad/Çap modülü, belediyeler tarafından yoğun olarakkullanılan, imar planlarından çok kısa bir süre içerisinde sadece ada ve parselnumarasından faydalanarak ilgili parsele ait çap, imar durumu, istikametkrokisi gibi belgelerin hazırlanmasını sağlayan modüldür.

Netcad Kilit Sürücüsü (Hasp)

Netcad kilidinin tanıtılmasını sağlayan programdır.

Network Lisans Dağıtıcısı

Çok kullanıcılı kilitlerin sisteme tanıtılması sağlayanprogramdır

Correction.exe

Google Earth programına aktarılan verilerde kayma miktarınıdüzetme aracıdır.

123ismet456
13-06-2013, 20:43   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

indirdim ama nasıl kurucam

Mor Göz

adayi2010
12-07-2013, 15:33   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Netcad  açılmıyor ,yukledim galiba kilit lazım,yardımcı olurmusun,eski netcad i sildim,şimdi bunuda açamıyorum.....kolay gelsin