NETTEN ALISVERISTE HEPSİBURDA DAN BASKA TANIMAM

alexkidd
17-11-2008, 01:06   |  #1  
alexkidd avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
361 mesaj

ARKADASLAR 6-7 SEFER SIPARIS VERDIM HIC BIRINDEDE SORUN YASAMADIM BENIM TAVSIYEM HEPSIBURDA DIR

umut101010
17-11-2008, 09:37   |  #2  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,672 mesaj

peki eve mi teslim yapıyolar eve gelincemi karttan geçiyon bide aldığın ürün arıza yaptı nolcak garantiye nasıl gidiyo

alexkidd
17-11-2008, 13:42   |  #3  
alexkidd avatarı
OP Yıllanmış Üye
361 mesaj
baran101010
peki eve mi teslim yapıyolar eve gelincemi karttan geçiyon bide aldığın ürün arıza yaptı nolcak garantiye nasıl
internet uzerinden odemeni yapıyorsun, verdigin her adrese teslimat yapıyorlar, garanti konusuna gelince aldıgım hicbir urun arıza yapmadı o yuzden garanti hizmetleri hakkında bisey demem yalan olur ama onun da sorunsuz oldugunu dusunuyorum sitesinden girip calısma ortamlarını gorebilirsin dostum cok buyuk firma

onlineTR
17-11-2008, 13:52   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj
ondur
ARKADASLAR 6-7 SEFER SIPARIS VERDIM HIC BIRINDEDE SORUN YASAMADIM BENIM TAVSIYEM HEPSIBURDA
gitti gidiyor olmasın da ...Beğenmedim

man on the moon
17-11-2008, 18:52   |  #5  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

ben gigatekten alırım. Ama en son taksit dolayısıyla ereyondan alışveriş yaptım. Ankara da oturan varsa gitsin direk mağazaya alışveriş yapsın. En önemlisi telefonlara cevap verdiklerinde "ben bakkalımı aradım acaba" diye dumura uğratmamaları..

omer_6134
17-11-2008, 19:24   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
onlineTR
gitti gidiyor olmasın da ...Beğenmedim
Bence hepsiburada.com daha ii

onlineTR
17-11-2008, 19:48   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

olmasın zaten  dedım ömer..

Mustafa Deniz
17-11-2008, 21:32   |  #8  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj
baran101010
peki eve mi teslim yapıyolar eve gelincemi karttan geçiyon bide aldığın ürün arıza yaptı nolcak garantiye nasıl
Biraz reklama giriyor ama bende Hepsiburada.com üyesiyim ve alışverişimi oradan yapıyorum. baran Arakadaşım güzel bi soru sormuşken cevaplayayım. teslimatı ister eve ister işe hiç farketmez hangi adresi tanıttıysan oraya gönderiyorlar ödemeyi ise keyloger dolayısıyla internetten kredi kartı nosunu vermeyiniz!!! ben bankamın sitesine girip hepsi burada.comdan aldığım ürün için belirtilen sipariş numarasını açıklama bölümüne belirtip havale yapıyorum.
Gelelim garanti işine: aldığınız ürün yanlış gönderildiyse veya garanti süresi içerisinde arıza yaptıysa hepsiburada.com adresine karşı ödemeli kargo ile gönderiyorsunuz. site yetkilileri ürünü servise gönderiyorlar eğer tamir veya değişmesi gerekiyorsa değiştiriyorlar her ikiside mümkün değilse ürünü hediye çekine çevirip bir başka ürün aldığınızda bu çeki kullanabilirsiniz yada dilerseniz çeki paraya çevirip hesabınıza yatırmayı seçebilirsiniz....

Kapalı Hesap (91855)
17-11-2008, 22:34   |  #9  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

internetten alışveriş yapacak cesareti bir türlü bulamıyorum kendimde

omer_6134
17-11-2008, 22:42   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
onlineTR
olmasın zaten  dedım ömer..
Her neyse sonuçta hepsiburada.com daha iyi Gülümseme

onlineTR
17-11-2008, 23:06   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj
Susam
internetten alışveriş yapacak cesareti bir türlü bulamıyorum
cesaret demıyelımde karsıdakıne guven dıyelım...ben tasvıye etmem bır sakız dahı almam...

tamam ok ömerGözünü devirmiş

dextercan
25-02-2009, 00:29   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

aynen bende güvenemiyorum internetten alışveriş yapmayı.

Banned
25-02-2009, 00:50   |  #13  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Hepsiburadan birçok ürün aldım. Şu an devam den en az 3-5 tanede taksidim var. Sanırım bene bir şansızlık olacak ki aldığım ürünlerin birçoğunda hepsiburada ile ilgisi olmayan sorunlar yaşadım. Misal çay makinası almıştım 4 defa yaptırdım en sonunda kopmle değiştiler iş tamam dedim Annem dalgınlıkla su ıstayım diye ocağa koyup eritmiş. Ekran kartı aldım çalışırken biranda gitti gönderdim değiştiler yenisini kutusundan kendim çıkarttım, hiç açılmamış bir kart ancak proplemli. Seagate harddisk aldım bir tanede daha önce aynısından arkadaşıma almıştım onunkinde hiçbir proplem yok bendeki suanda serviste. DVD yazıcı aldım sistem kurudum ofis kuruyordum, cd kırıldı tabi dvd yazıcıyla, sağolsun philips değiştirdi. Aidata flaş disk aldım daha aldığım hafta takılı unutmuşum, çocuklar üstüne basmış (herhalde kasaya tırmanmaya çalışmışlar) flaşdiskin yarısı kasada yarısı yerde. Yazıcıya renkli kartuş aldım, birkaç gün çalıştı başka sebebten yazıcı bozuldu, aldığım kartuş hiçe gitti. Bunlar daha ilk anda aklıma gelenler.Yok yok bu hepsiburada bana gelmiyorda ben anlamıyorum. Güvenirlik konusunda doğan gurubuna güvenmeyen alışveriş yapmasın çünkü site doğan gurubuna (Aydın Doğan'a) ait (resmi adı D-market).

ismailmazi
25-02-2009, 03:16   |  #14  
Yıllanmış Üye
368 mesaj

bende oradan alışveriş yapıyorum.çok memnunum.bol çeşit var.

dextercan
22-04-2009, 15:11   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj
khramn
Hepsiburadan birçok ürün aldım. Şu an devam den en az 3-5 tanede taksidim var. Sanırım bene bir şansızlık olacak ki aldığım ürünlerin birçoğunda hepsiburada ile ilgisi olmayan sorunlar yaşadım. Misal çay makinası almıştım 4 defa yaptırdım en sonunda kopmle değiştiler iş tamam dedim Annem dalgınlıkla su ıstayım diye ocağa koyup eritmiş. Ekran kartı aldım çalışırken biranda gitti gönderdim değiştiler yenisini kutusundan kendim çıkarttım, hiç açılmamış bir kart ancak proplemli. Seagate harddisk aldım bir tanede daha önce aynısından arkadaşıma almıştım onunkinde hiçbir proplem yok bendeki suanda serviste. DVD yazıcı aldım sistem kurudum ofis kuruyordum, cd kırıldı tabi dvd yazıcıyla, sağolsun philips değiştirdi. Aidata flaş disk aldım daha aldığım hafta takılı unutmuşum, çocuklar üstüne basmış (herhalde kasaya tırmanmaya çalışmışlar) flaşdiskin yarısı kasada yarısı yerde. Yazıcıya renkli kartuş aldım, birkaç gün çalıştı başka sebebten yazıcı bozuldu, aldığım kartuş hiçe gitti. Bunlar daha ilk anda aklıma gelenler.Yok yok bu hepsiburada bana gelmiyorda ben anlamıyorum. Güvenirlik konusunda doğan gurubuna güvenmeyen alışveriş yapmasın çünkü site doğan gurubuna (Aydın Doğan'a) ait (resmi adı D-market).
yani illa lafı doğan grubuna getirdinya helal olsun

aslı erkan
04-05-2009, 20:21   |  #16  
Taze Üye
3 mesaj

bir de hediye öner diye bi  site var. satış yapmıyolar, sadece ürün tanıtımı var. ürünlerin altındaki linklere tıklayıp o ürünü alabiliyorsun. bu sitelerden alışveriş yapanlardan bi şikayet gelmedi. hepsi burada'nın ürünleri de var. hazır anneler günü yaklaşmışken bi göz atın. linki olanbazı sitelerin kapıda ödeme opsiyonu da var.

Tuti Urmeylander
13-09-2009, 01:26   |  #17  
Yıllanmış Üye
469 mesaj

Hepsiburadayı ben defterden sildim.Son üç yılda onlarce kez alışveriş yaptım ve sorunla karşılaşmadım.Ne zaman ki 01.08.2009 da Casper'in 1 TB lık harici diskini sipariş ettim filim koptu.Dikkat edilirse Casper'ın 1 TB ve 500 GB lık harici disklerinin dış ambalaj kutularından tutun da asıl diskin içine yerleştirildiği metal kutuları tıpa tıp aynı.Ben 235.- TL ödeyip 1 TB sipariş ediyorum ama bana dış görünüşüyle ikizi gibi duran 500 GB lık ve neredeyse 70.-TL daha ucuz olanını gönderiyorlar.Tabii bu arada benim 235.TL de kartımdan çekilmeye başlanıyor.Bu ikisinin arasındaki tek fark dış ambalaj kutularının sağ yanındaki küçük beyaz etikette. 1 TB olanında ''HDD.SG.ST-1000'' yazılı.Buradaki 1000 GB olup 1 TB ın karşılığı.Bana gelen ürünün oradaki etiketinde ise HDD.SG.ST 500 var , yani 500 GB anlamında. Ya Hepsiburada'ya bu ürün Casper'dan 1 TB yerine 500 GB yollandı ya da hata farklı bir başka  yerde.Sonuçta neredeyse 1.5 aydır onlara gönderdiğim yirmiye yakın mesajla bunu anlatmaya çalıştım ama başaramadım.Ya özellikle anlamak istemiyorlar ya da...ne ise o.Yine sonuçta  235.TL yi bana ödetip bundan 70.-TL daha ucuz olan modelini bana kabul ettirmeye çalışıyorlar.Ne yazık ki pazarının lideri olduğu savında olan bu kuruluştan oyalayıcı ve baştan savıcı cevaplardan başka bir şey yok. İki gün sonra Tüketici Hakem Heyetine başvuruyorum.Sizlere naçizane önerim ülkemizde online alışverişi bir macera olarak kabul edin ve ona göre bu işe girişin.En iyisi en ucuz fiyatı online olarak araştırıp öğrendikten sonra, paranızı ya da kartınız cebinize koyup biraz da zahmete katlanıp teknoloji marketlerine doğru yola çıkın.Örneğin Media Markt'a..Bir sorun mu var sorgusuz sualsiz geri alıyorlar.Arıza mı yapmış garanti süresinde ,götürün onlara sizin yerinize servise yollayıp takip etsinler ve servisten gelince de sizi bilgilendirsinler.Büyük büyük kuruluş olduğu için servisler onlardan gelen ürünleri daha çabuk ve itinalı sekilde onarıp gerekeni yapıyorlar.Bu konuda da en az beş iade,değiştirme ve servis  deneyimim var, onlarca alışverişimden sonra.Elbetteki karar sizlerin.Kimileri maceradan hoşlanır kimileri ise yere sağlam basmak ister.Saygılar.

Tuti Urmeylander
13-09-2009, 23:08   |  #18  
Yıllanmış Üye
469 mesaj

Sanırım Hepsiburada buraya reklam verdiği için onları fazla incitebilecek yorumlara yer verilmiyor.Eee haksız da sayılmazsınız.Devir artık böyle olmuş.Elbet siz de duruma uyarsınız ama bir gün bakarsınız koyun yerine koyduklarınız başka çoban buluvermişler kendilerine.Böylesi konularda dürüst ve adil olanız beklenir.Hatalı işler böyle işler.

world_pc
23-11-2009, 17:23   |  #19  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: Susam  
internetten alışveriş yapacak cesareti bir türlü bulamıyorum

Katılıyorumm

mfdtrk
22-12-2009, 10:46   |  #20  
Taze Üye
7 mesaj

çok iddalı bir cümle kullanmışsınız.tamam hepsi burada iyide bunun gittigidiyor'u da var,www.kelepirfiyatina.com u da var.bunları hiç denemeden sadece bir siteden yaptığın alışverişle diğer siteleri es geçmen ne kadar doğru?