Network Academy Hakkında

perikizi
09-03-2009, 04:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Ben Network Academy'de eğitim almaktayım. Bilgisayar mühendisi olmama rağmen kendimi network(ağ) konusunda yetersiz hissediyordum.Network Acadmey ile ilk tanıştığım zamanlarda fiyatları çok düşük olduğu için başta kafamda soru işaretleri vardı.Ama eğitim almaya devam etikçe çok doğru bir karar verdiğimi gördüm. Sadece eğitim değil Network Academy'nin genel müdürü Deniz Sancaklı bana işte buldu ve beni bu sktörden para kazanmamı sağladı.
Artık bütün arkadaşlarıma Network Academy anlatacağım benim kariyerimde bir dönüm noktası oldu.

PcMaKeR
09-03-2009, 15:34   |  #2  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
perikizi
Ben Network Academy'de eğitim almaktayım. Bilgisayar mühendisi olmama rağmen kendimi network(ağ) konusunda yetersiz hissediyordum.Network Acadmey ile ilk tanıştığım zamanlarda fiyatları çok düşük olduğu için başta kafamda soru işaretleri vardı.Ama eğitim almaya devam etikçe çok doğru bir karar verdiğimi gördüm. Sadece eğitim değil Network Academy'nin genel müdürü Deniz Sancaklı bana işte buldu ve beni bu sktörden para kazanmamı sağladı.
Artık bütün arkadaşlarıma Network Academy anlatacağım benim kariyerimde bir dönüm noktası oldu.

Reklam yapmayalım...

Burası Paylaşım forumu Reklam forumu DEĞİL...

iki msj yazmışsın kaybolmuşsun...

perikizi
09-03-2009, 16:43   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

reklam yazmıyorum sadece memmuniyetimi dile getirdim.bence milletin uyarılması gerekir.gidiyor bosa bir suru para veriyor ve eğitiminin karsılıgını alamıyor malesef.bu tur forum sitelerinde insanların uyarılması ve birbirini yonlendirmesi gerekiyor diye dusunuyorum.Bence burda onemli olan eğitmen,Bilgeadama gidiyor ve orda Bülent Gür'ün eğitimin girmek için 7.500 tl veriyor ama suan Bülent Gür Network akademi de.Ben oğrenci olarak yazdım ve reklam olması için değil bu yola giren arkadaslara yol gostermek amacıyla yazdım.

PcMaKeR
10-03-2009, 13:41   |  #4  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

ilginç isim vermişsin sanki o adamı bulun falan gibisinden. sonra farklı bir cümle kurmuşsun. 3. mesajındaki mesaj gibi yazsaydın neyse derdim ama ik iki mesajın reklam kokuyor. kime sorarsanız sorun reklam bu der.

akifpolats
24-02-2015, 10:53   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

Merhaba Arkadaşlar ben Network academy de Yazılım Uzmanlığı Eğitimi alıyorum ve tavsiye ederim hem çok iyi anlatıyorlar hemde fiyat olarak farklı yerlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim