Network Marketing - Multi Level Marketing nedir?

demir demirkan
10-11-2020, 15:51   |  #1  
demir demirkan avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 10
29 mesaj

Soru: Arkadaşlar özellikle pandemiden sonra işinden olan herkes network marketing diye tutturmaya başladı ya da ben bu sebeple haberdar oldum bu sektörden.Nedir bu iş sektörü nasıl yapılır internetten bikaç bişey okudum ama bana bu işi yapan insan lazım getirisi nedir götürüsü nedir falan??

Son Düzenleme: demir demirkan ~ 10 Kasım 2020 15:53 Neden:
can canat
10-11-2020, 16:26   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 11
23 mesaj

Ben pandemiyle popüler olmadan önce network marketing işini yapıyordum hala da yapıyorum. Araştırdıysan işin işleyişini az çok anlaşmışssındır tekrar aynı şeyleri söylemim hiç. Kendimden örnek vereyim sana sadece ben ek gelir olsun diye başladım ama emek verdikçe ve bu emeklerin karşılığını aldıkça daha fazla zaman ayırarak daha fazla kazanmaya bir süreden sonra asıl işimi bırakarak bu işte ilerlemeye karar verdim ve bu işe ek gelir için başlamak kadar mevcut işimi bırakıp tamamen buna odaklanma kararım da yerinde kararlar oldu hayatımın kariyerimin devamı için. İnsan önce kendine güvenecek bu konuda ve bunun dışında seçtiğiniz şirket de çok önemli. Markanın ürünleri yani sizin satacağınız ürünler kaliteli olmalı faydalı olmalı. Ben ilk girdiğimde sektöre bilip bilmeden bir şirketin bağımsız temsilcisi olmuştum isim vermim şimdi ama çok da iyi değildi ekip anlayışları falan çok kötüydü her neyse bıraktım orayı 2 buçuk yıldır kyani ile çalışıyorum bu sektörü bildiğim için hiç zorlnmadım hakkıyla emek verdim ve giderek yükseldim ve kyanide ilk gelen çok kazanır mantığı yok piramit sistem değiller yani ne zaman girersen gir kazancın çalışmanla özverinle doğru orantılı olarak artar ya da azalır. Bir de avantajı şu oldu; kyaninin ürünleri sağlıklı yaşam ürünleri, besin takviyeleri var.Mesela ürünlerinden biri sunrise bu ürün bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Pandemi döneminde mutlaka tüketilmesi gereken bir ürün. Kyani’ni ürünlerinin kaliteli olduğuna kullanıp öyle inandım. Ürünler ek olarak ödüllü de olduğu için sen şirketine de güveniyorsun satacağın ürünlere de. Tabi öncelikle kullanıp bu ürünlerin etkisine inanman lazım… Bunların hepsi tamamsa işten para kazanmaman için yan gelip yatman gerekir aksi halde para kazanmamak mümkün değil.