New Htc One!

namero67
19-05-2013, 15:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

arkadaşlar yazın htc one almayı düşünüyorum aranızda kullanan var mı varsa lütfen artılarını ve eksilerini yazabilir mi ???

tecno_man
03-06-2013, 16:07   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 6
66 mesaj

Ben yeni aldım. Şu ana kadar karşılaştığım artı ve eksilerden bahsedeyim.

Bana göre artıları:

Sense arayüzü mükemmel android değil farklı bir işletim sistemi gibi gösteriyor bana göre çok hoş.
aleminyum kasa oluşu ve ısınmaya da bayağı bir etkisi olucaktır ayrıca aleminyum kasada telefon çekmiyor fakat htc bunu aşmış tebrikler
dizayn gerçekten çok çok iyi özellikle htc one x teki yapılan hata bunda yapılmamış kamera önde değil çizilmelere karşı biraz daha korumalı.
ses olarak çok çok önde bir telefon beats audio ve boomsound telefonun extra + ları bence ve beats teknolojisi kulaklık olmadan da kullanılabiliyor.
gürültülü bir ortamda konuşurken telefon bu gürültüyü algılayıp ona göre ses ayarı yapması beni benden alan özelliği.

Bana göre eksileri

Öncelikle telefonun arkaya doğru kalınlaşması kötü bir durum masa üzerine koyunca beşik gibi sallanıcaktır.
Diğer bir durum ise ekran kilit tuşu sol üst köşede bence sağ yada sol yanda olması iyi olurdu.
NFC sistemi yok bu da kötü bir durum ne kadar türkiye ye gelmemiş olsada bence ileriyi düşünerek yapılmalıydı.
Telefon yere düşürünce ekran çatlama durumunda dokunmatik çalışıyor fakat alt köşesi yere çarptığında hoparlör bölgesi çıkıyor çirkin bir durum japonlamı yapıştıralım Oha!

tecno_man bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
namero67
18-06-2013, 14:33   |  #3  
OP Taze Üye
10 mesaj

NFC sisteminden biraz bahseder misin ??

boikot
26-12-2013, 23:09   |  #4  
boikot avatarı
Yeni Üye
27 mesaj

cihazda nfc var ki

zenep
22-02-2014, 11:12   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj

Bende istiyorum ama çok pahalı

Erpa İletişim
13-05-2014, 11:12   |  #6  
Erpa İletişim avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
14 mesaj

kullananlar memnun mu acaba?

sca_venger_
29-11-2014, 11:51   |  #7  
Taze Üye
10 mesaj

kardeşim htc alacaksan özellikle de one serisi hiç düşünme özellikle dış yüzü çok iyi alüminyum kaplama olduğu için telefon ısınmıyor sense bence en iyi arayüze sahip bence telefondaki tek eksik ben knock code uygulaması o da lg g serisinde var htcnin sunduğu bir özellik değil her konuda memnun kalırsın yani htc alırsan