NFS The Run Sorun Çözüldü!

memoli19
28-12-2011, 18:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Arkadaşlar daha önce NFS ve Battlefield 3' de çıkan hatalarla boğuşuyordum ama sonunda çözüme ulaştım.Eğer ki sizin de sorununuz böyle ise?Benim problemim ekran kartından kaynaklanıyordu.Ekran kartım nVidia GeForce GT 540M (2GB). Bu sorun da genellikle nVidia ekran kartlarında ortaya çıkıyor galiba.Şimdi çözüme geçelim.Öncelikle "Bilgisayarım(sağ tık) >Özellikler> Aygıt Yöneticisi (sol panelde)> Görüntü Bağdaştırıcıları". Öncelikle buraya girdik.nVidia ekran kartlarında 1) Intel (HD) Graphics Family  |  2)NVIDIA GeForce GT540(bendeki böyle sizde farklı olabilir) Bunlardan önce 1. sine sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelleştir" e basın.Çıkan ekranda "Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara" ya basıp bekleyin.İşlem tamamlandıktan sonra 2. sine sağ tıklayıp 1. ye uyguladığımız işlemi uygulayın.Ben sorunu bu şekilde hallettim.
   Benim eksikliğim -belki sizin de aynıdır- sadece ekran kartının güncel sürümünü kurup bırakmam oldu.Intel (HD) Graphics Family yazanı da güncelleyince sorun çözüldü ve NFS THE RUN - BATTLEFIELD 3 açıldı.Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Saygılar...

nomed
30-12-2011, 22:42   |  #2  
Taze Üye
13 mesaj

slm memoli19 benimde bi sorunumm var bende bugün nfs the run u yükedim oyunu oynuyom 1 saat felan ondan sonra pc kendiliğinden kapnıyo ekran kartım nvidia gforce 9600m gs 1gb sorun neyden kaynaklanıyor acaba ekran kartının sürücüsünüde güncelleştirdim şimdiden tşk ler

hogcada
18-01-2012, 13:32   |  #3  
Üye
64 mesaj

ısınıyor ondan kapanıyor

Clay1646
23-04-2018, 22:43   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: memoli19  
Arkadaşlar daha önce NFS ve Battlefield 3' de çıkan hatalarla boğuşuyordum ama sonunda çözüme ulaştım.Eğer ki sizin de sorununuz böyle ise?Benim problemim ekran kartından kaynaklanıyordu.Ekran kartım nVidia GeForce GT 540M (2GB). Bu sorun da genellikle nVidia ekran kartlarında ortaya çıkıyor galiba.Şimdi çözüme geçelim.Öncelikle "Bilgisayarım(sağ tık) >Özellikler> Aygıt Yöneticisi (sol panelde)> Görüntü Bağdaştırıcıları". Öncelikle buraya girdik.nVidia ekran kartlarında 1) Intel (HD) Graphics Family | 2)NVIDIA GeForce GT540(bendeki böyle sizde farklı olabilir) Bunlardan önce 1. sine sağ tıklayıp "Sürücü Yazılımını Güncelleştir" e basın.Çıkan ekranda "Güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara" ya basıp bekleyin.İşlem tamamlandıktan sonra 2. sine sağ tıklayıp 1. ye uyguladığımız işlemi uygulayın.Ben sorunu bu şekilde hallettim.
Benim eksikliğim -belki sizin de aynıdır- sadece ekran kartının güncel sürümünü kurup bırakmam oldu.Intel (HD) Graphics Family yazanı da güncelleyince sorun çözüldü ve NFS THE RUN - BATTLEFIELD 3 açıldı.Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Saygılar...

Merhaba benim nfs the run oynarken ses geriden geliyor veya eko yapıyor yardımcı olur musunuz