NIKONcoolpix1-CANONa540-KODAKv610!!!

mahirgs
17-03-2007, 21:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

[8)]Uzun araştırmalar sonunda(ama hepsi internetten daha hiçbirini yakınen göremedim)bu üç makinadan birini almaya karar verdim ama seçim yapamıyorum.
nikon fiyat-performans bakımından iyi,canon iyi bir makina ama özellikleri daha az,kodak çok üstün özelliklere sahip ama biraz tuzlu.
özellikle nikon makina hakkında bilginiz varsa bana yardım ederseniz sevinirim.

özellikle coolpix L1 kullanan arkadaşlar bana yardımcı olursa, üretim yeri kalitesi pil ömrü gibi konularda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Son Düzenleme: mahirgs ~ 18 Mart 2007 15:35
İtacHi_
17-03-2007, 21:29   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,894 mesaj

arkadaşım ben nikon coolpix l3 kullanıyorum.makinamdan çok memnunum.fiyaı ise 390 ytl di galiba ve yanında 9 dolara 1gb lik hafza kartıyla beraber almıştım.maknemden çok memnunum gerek makro çekimde ve diğer çekimlerde gayet başarılı.yanında bir de pil hadiye ediyorlar bu pille 130 adet flaşlı çekim yapabiliyorsunz.yalan söylemiyorum kendim bunu test ettim.pilleride bayaa iyi.gece perfonamnsı çok iyi değil.ama sakın kodak veya canon alıyım deme sakın.kodak ın markasına para ödersin.canon ise dünaca duyulmuş bir marka ancak nikonu geçemez.uzun lafın kısası sen kesinlikle nikonu almalısın.

BOOMFUNKMCS
17-03-2007, 21:55   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

ben,CANON Powershot A520 kullanıyorum.gayet güzel makina ve fiyatının hattını veriyor.kamera kayıtlarının 3 er dakika olması beni kıl ediyor ama fotoğraf çekiminde mükemmel. bendeki 4mp olmasına rağmen bu kadar memnun ediyorsa sendeki 6 mp A540 seni nasıl memnun eder bilemeyeceğim.yinede karar senin.