nokia 2730 messenger

legendboxer
06-05-2010, 19:58   |  #1  
legendboxer avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
170 mesaj

ya arkadaşlar ben bunu aldım ama kafamda bir sorun var alırken 3g li dediler içinde msn var dediler bütün internet sitelerinde de 3g ve msn yüklü yazıyor... Ama
1)  3g için önde kamera yok
2)  msn yüklü değil 

LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM   teşekkürler.....

Mert_06
06-05-2010, 20:12   |  #2  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj

nokia 2730 3G nin tüm özelliklerini desteklemiyor. Sadece yüksek hızda internet özelliğini destekliyor. Yani bu telefondan internete diğer 3G li telefonlar gibi yüksek hızda girebilirsin ancak görüntülü görüşme yapamazsın. Ayrıca telefon msn destekliyor ama bunu sen sonradan indirebiliirsin, msn yüklü olarak gelmiyor. Keşke almadan önce nokianın sitesinden bu telefonun özelliklerine bakıp da alsaydın.

legendboxer
07-05-2010, 19:02   |  #3  
legendboxer avatarı
OP Yıllanmış Üye
170 mesaj
Alıntı: -Mert06  
msn yüklü olarak gelmiyor. Keşke almadan önce nokianın sitesinden bu telefonun özelliklerine bakıp da alsaydın.
çok doğru söylüyorsun arkadaşım.. ama çok araştırdım nette hepsin de var yazıyordu ya ben yanlış anladım onlar destekliyor demiştir var dememiştir ok

peki messenger'ı nasıl yükleyebilirim ??? fikri olan varmı??

legendboxer
09-05-2010, 11:49   |  #4  
legendboxer avatarı
OP Yıllanmış Üye
170 mesaj

messenger hakkında fikri olan yokmu ???????

Mert_06
10-05-2010, 15:59   |  #5  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
1,082 mesaj

bazı wap sitelerinden telefonla girip indirebilirsin. Ama internet paketin yoksa, telefonda hangi gsm operatörü kullandığına bağlı olarak değişir. Örneğin turkcell 7 kontöre(tl karşılığı) 1 hafta sınırsız msn veriyor. Msn i de bedava indiriyosun. Turkcell kullandığım için turkcellden nasıl yükleniyor söyleyim. Mesajlara gelip büyük hrflerle MSN yazıp 7777 ye gönderiyosun, sana cevap mesajı ve içinde de bi link gelio. O linke giriyosun msn yüklüyosun sonra 1 hafta boyunca uygun fiyata sınırsız giriyosun, iptal etmediğin sürece yenilenio, haftalık. Bunun dışında telefondan internete girip de indirebilirsin ama daha fazla tl gider.

Son Düzenleme: Mert_06 ~ 10 Mayıs 2010 16:05
legendboxer
11-05-2010, 11:59   |  #6  
legendboxer avatarı
OP Yıllanmış Üye
170 mesaj
Alıntı: -Mert06  
bazı wap sitelerinden telefonla girip indirebilirsin. Ama internet paketin yoksa, telefonda hangi gsm operatörü kullandığına bağlı olarak değişir. Örneğin turkcell 7 kontöre(tl karşılığı) 1 hafta sınırsız msn veriyor. Msn i de bedava indiriyosun. Turkcell kullandığım için turkcellden nasıl yükleniyor söyleyim. Mesajlara gelip büyük hrflerle MSN yazıp 7777 ye gönderiyosun, sana cevap mesajı ve içinde de bi link gelio. O linke giriyosun msn yüklüyosun sonra 1 hafta boyunca uygun fiyata sınırsız giriyosun, iptal etmediğin sürece yenilenio, haftalık. Bunun dışında telefondan internete girip de indirebilirsin ama daha fazla tl gider.
çok sağol benim hem turkcell hemde vodafon hattım var ama genelde vodafon kullanıyorum. 

Atilla Sarıtaş
11-05-2010, 12:06   |  #7  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Kanka MSN adında bi MSN servisi var internet sitesi mevcud orda wap ayarlarına ve indirme sayfasına bakabilirsin.

Mert_06
11-05-2010, 15:26   |  #8  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
1,082 mesaj

önemli değil legendboxer :D ama dediğim gibi telefondan internete girmek senin için sorun değilse bu yolla da girebilirsin msn e de, indirip haftalık abone olmak daha ekonomik.