Nokia 5800 İçin bluetooth kulaklık?

spungej
22-03-2010, 18:33   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Arkadaşlar piyasada bir çok bluetooth kulaklık ürünü var.. Ama aradığım şeyi bulamıyorum.. Öncelikle her kulaklık 5800 için uygun olurmu onu bilmiyorum.. Bir kaç kulaklık buldum ama tasarımları hep aynı.. Uzun kulaklığa benzemeyen bir alet.. Ayrıca bu kulaklığı müzik dinlemek için arıyorum.. Okulda derslerde öğretmenlere görünmediği için ideal ;) Ama daha çok bu kulaklıkların konuşmak için kullanıldığı söyleniyor.. Yani uzuuun lafın kısası; tipi normal bir kulaklık gibi, kablosuz, yüksek sesli müzik dinleyebileceğim 5800 ile uyumlu bluetooth bir kulaklık arıyorum.. Varmı bi tavsiyesi olan ? Bu arada çokta pahalı olmasın, geçende başka bi forumda aynı konuyu açtım, adam bana 400 liralık Nokia'nın orjinal kulaklığını tavsiye ettide :)

_hEro
22-03-2010, 23:40   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Müzik dinlemek için kablolu normal bir kulaklık almalısın bence.Ayrıca derste dinleyipte ne yapcan sanki, dersi dinle boşver müziği :p
Bu cevabı yazarken mesajının altında gördüm;
https://www.chip.com.tr/inceleme/jabra-bt2080_2808.html
İncele istersen.Ama dediğim gibi müzik için alacaksan philips ya da creative'in kaliteli kulaklıklarından almalısın.<

NoteBook
23-03-2010, 08:44   |  #3  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj

Müzik dinlemek için kablolu kulaklık almanı tavsiye ederim.
Ben creative'in mp3 kulaklıklarından kullanıyonum.:) tavsiye ederim :)

tintin
20-01-2011, 11:04   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

acaba kulaklık arayışınız sonlandı mı? bende sizin gibi çözüm aramaktayım..yardımcı olursanız sevinirim..

Orjinal Nokia BH 505 Bluetooth Stereo Kulaklık
yukarıdaki kulaklık hakkında fikri olan var mı ..5800 telefonumla kullanmak istiyorum.. uygun fiyata buldum kaçırmak istemiyorum ne dersiniz?