Nokia 5800 için harika ev ekranı !!

onurrT
03-06-2010, 20:32   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
288 mesaj

Az önce türkçesinide indirdim dailymobiledan,widgetleri sürükleyip istediğinz yere koyabiliyorsunuz istediğiniz uygulamanın kısayolunu ekliyebiliyorsunuz ve widget sınırlaması yok ekledikçe aşağıya doğru iniyor ev ekranı,hiçbir kasma vs yok çok güzel bu ekranı yüklemeden önce eğer sende benim gibi bulamazsan;Ben orange vodanın sis dosyasını buldum istersen yollarrım.Hard format atarken hem hafıza kartını hemde sim kartı çıkardım fakat bazı programlar geri geldi bazıları yok kartı çıkartıp taktım ama yine yoklar dosya yöneticisinden nerede yüklü olduklarını bulamadımeğer bulursam onları silicem.

_hEro
03-06-2010, 21:35   |  #27  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Selamlar,
şimdi gördüm programı ama yaklaşık 20 gün boyunca eve gidemeyeceğim için deneyemiyorum.Neyse artık bende sonra denerim...
Bu arada çok şarj yiyor mu ? Ayrıca bir programın sürekli açık falan kalması gerekiyor mu ? Ram'e ne kadar yükleniyor ?

onurrT
03-06-2010, 21:55   |  #28  
Yıllanmış Üye
288 mesaj

Ayri bir program olarak gorme normal bir ev ekrani.Ne kadar ram harcadigini bilmiyorum ama bu mesaji telefondan yolluyorum

Karub
04-06-2010, 08:26   |  #29  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,652 mesaj
Alıntı: _hEro  
Selamlar,
şimdi gördüm programı ama yaklaşık 20 gün boyunca eve gidemeyeceğim için deneyemiyorum.Neyse artık bende sonra denerim...
Bu arada çok şarj yiyor mu ? Ayrıca bir programın sürekli açık falan kalması gerekiyor mu ? Ram'e ne kadar yükleniyor ?

Fazla ram kullandığını sanmıyorum.. Bu ev ekranını deniyen kişiler " Deviceinfo " isimli program ile eski ev ekranı ve bu ev ekranını karşılaştırırsa ne kadar ram harcadığını görür fakat sanmıyorum :)

_hEro
05-06-2010, 18:35   |  #30  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: Karub  

Fazla ram kullandığını sanmıyorum.. Bu ev ekranını deniyen kişiler " Deviceinfo " isimli program ile eski ev ekranı ve bu ev ekranını karşılaştırırsa ne kadar ram harcadığını görür fakat sanmıyorum :)
Haftaya perşembe deneyeceğim.Durumu bildiririm sizlerere...