Nokia 5800 XM

muyuli
06-03-2010, 12:37   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

arkadaşlar 5800 XM almayı düşünüyorum va büyük ihtimalle alıcam ama bi sorum var internetten bi torrent uygulaması gördüm torrent dosyalarını çekebiliyomuşuz. Sorum ise 1Mbit hızındaki wlan bağlantımı kullanırsam indirme hızım kaç olur? şimdiden teşekkürler..

recycle bin
06-03-2010, 13:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
284 mesaj

1 mbit olur, ama bu telefonla torrent indirmeyi mi düşünüyorsun?
bu telefondan bende de var ama ben kimseye tavsiye etmem, iyi olarak yaptığı hiç bir şey yok. ses seviyesi düşük fotoğraf kalitesi vasat dokunmatik kullanması o kadar rahat değil.

muyuli
06-03-2010, 15:14   |  #3  
OP Yeni Üye
27 mesaj

torrent indirme çok mantıklı geldi. okuldaki kablosuz ağdan okuldayken bile dosya çekebilirim evde zaten pc yetiyo :D fakat telefon hakkındaki görüşlerine pek katılmıyorum kamerası beklenileni vermiyo ama dokunmatik ekrana tepki ve ses bence yeterli...

CarlJohnson
07-03-2010, 20:47   |  #4  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

kulaklıktan müzik vs dinlerken bazı ortamlarda istediginiz sesi bulamayabilirsiniz ozellikle kutusundan cıkan nokianın kendi kulaklıgıyla..kamerası orta seviyede ama zamanla bulanıklasabiliyor ben alalı bir sene oldu bulanıklastı tabi dogal olarak..ilk 6ay ayna gibi cekiyordu walla..dokunmatik konusundada kendi adıma oldukca memnunum ve rahat ediyorum siz neden dokunmatigni begenmediniz acaba? :) yani ekrana tepki olarak ben kesinlikle memnunum..ilk cıktıgı zamanlarda almıstım kırmızı XM..ama daha sonradan cıkanlarda dokunmatik biraz daha kotu nedense,benim arkadaslarımda aldı yakın tarihte ama onların dokunmatiginde basamıyorum bile..

CU_GS7
07-03-2010, 20:53   |  #5  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
Alıntı: recycle bin  
1 mbit olur, ama bu telefonla torrent indirmeyi mi düşünüyorsun?
bu telefondan bende de var ama ben kimseye tavsiye etmem, iyi olarak yaptığı hiç bir şey yok. ses seviyesi düşük fotoğraf kalitesi vasat dokunmatik kullanması o kadar rahat değil.
Ben çok memnunum şahsen, iyi yaptığı çok şey var.. Bana göre en önemli özelliği geniş ekranı olması, işe gidip gelirken dizi-film izlemek iyi geliyor trafikte, tabi kutudan çıkan kulaklığın paketini daha açmadım bile sennheiser varken hakaret gibi olur.. =)

Bu arada evet telefon çok kötü, almayın zaten çok satılıyor daha fazla kimsede olmasın, günümüzün 6600'ı oldu bile.. =(

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 07 Mart 2010 20:54
CarlJohnson
08-03-2010, 22:25   |  #6  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

aynen ole oldu walla gunumuzun 6600 ı :D