Nokia 6500 slide sorun :(:(:(:(

erdeniz_erdem
03-11-2008, 14:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

arkadaşlar 6500 slide telefonumda çözemediğim bi sorun var
menüden ayarlar - tercihler kısmına girip çalan melodiyi değiştiriyorum fakat yaklaşık 6-7 saat sonra melodi tekrar kendiliğinden değişiyor ve bu döngü böyle sürüp gidiyor buda benim canımı sıkmıya başladı artık... bu tercihler menüsündeki zaman ayarını nasıl kapatabilirim.... yardımlarınızı bekliyorum tşk....

ADALET 34
03-11-2008, 18:38   |  #2  
Yeni Üye
26 mesaj
erdeniz_erdem
arkadaşlar 6500 slide telefonumda çözemediğim bi sorun var
menüden ayarlar - tercihler kısmına girip çalan melodiyi değiştiriyorum fakat yaklaşık 6-7 saat sonra melodi tekrar kendiliğinden değişiyor ve bu döngü böyle sürüp gidiyor buda benim canımı sıkmıya başladı artık... bu tercihler menüsündeki zaman ayarını nasıl kapatabilirim.... yardımlarınızı bekliyorum tşk....
Arkadaşım yanlış anlamadım umarım ama sen melodini seçtikten sonra şayet yeni bir tema atıyorsan doğal olarakda  değişir. Sorun bu değilse yazarsan yardımcı olmaya çalışalım Göz kırpma

erdeniz_erdem
03-11-2008, 20:20   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj

arkadaşım yeni tema atmıyorum telefona tema sabit ama bu çalan melodi durmadan değişiyor kendiliğinden ben ayarlıyorum melodiyi sonra kendiliğinden değişiyor tekrar......

ADALET 34
03-11-2008, 21:06   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj

Kardeşim o zaman sizin seçtiğiniz melodi hafıza kartında zil sesi yapmak istediğiniz melodiyi telefon hafızasına kopyalayınız ve telefon hafızasından zil sesi yapınız sorunu çözmüş olacağımızı umuyorum..

polat_alemdar
04-11-2008, 00:04   |  #5  
Yıllanmış Üye
160 mesaj
ADALET 34
Kardeşim o zaman sizin seçtiğiniz melodi hafıza kartında zil sesi yapmak istediğiniz melodiyi telefon hafızasına kopyalayınız ve telefon hafızasından zil sesi yapınız sorunu çözmüş olacağımızı umuyorum..
arkadaşa katılıyorum