Nokia 7610 Kablo Bağlantısı Sorunu..

deppblood
23-12-2008, 20:08   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

Bilgisayara Bazı Dosyaları Atmak İçin Kablo Bağlantısını Kullanmıyorum uygun programı kurup yükledim ama sadece benim telefonumda çalışmıyor mesala ablmaın 6111'i var ve sorunsuz bir şekilde dosyaları pc e atıyor ama ben taktığım zaman sağ alt köşede bir hata beliriyor

"USB Aygıtı Tanınmadı
Bu Bilgisayara Takılı USB Aygıtlardan birisi çalışmadığından Windows Aygıtı Tanımıyor.
Bu Sorunu Çözmede Yardım Almak İçin Tıklayınız."Diyor
Tıklıyorum

ozmn'da karşıma
USB ROOT HUB(2bağ.noktası)
1.Bağlantı Kullanılmayan Bağlantı Noktası
2.Bilinmeyen Aygıt(koyu renkle olduğu için bunda sorun olduğunu düşünüyorum)neyse ordan da beni aygıt yöneticisine sorunu çözmem için sayfa açıyor.

Orda Evrensel Seri Yol Denetliyicine Tıklamamı Sorunu Düzeltmemi Söylüyor Tıklıyorm Bilinmeyen aygıtı orda bulup sağ tıklayıp aygıt durumuna bakıyorum ve
"Bu aygıt için sürücü yüklenmemiş.

Bu aygıtla ilgili sorunlar varsa sorun gidericiyi başlatmak için Sorun Gider'i tıklatın."
tıklıyorum ama malesef hayla sorunumu çzömüyor yardım edermisiniz...

deppblood
27-12-2008, 13:21   |  #2  
OP Yeni Üye
32 mesaj

cevabını bilen yokmu

böyle 1 uyarı alıyorum
USB kablosunun telefonunuzla uyumlu olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi için telefonunuzun elkitabına veya Nokia PC Suite web sayfasına başvurun.

- PC Suite modunu veya telefonunuzdaki varsayılan modu kullanmayı seçtiğinizden emin olun. Modu değiştirmek için telefonun bağlantısını çıkarıp yeniden PC'nize bağlayın. Daha fazla bilgi için telefonunuzun elkitabına başvurun.

- Bağlantı kablosunun ve kablo sürücülerinin doğru takılıp yüklendiğinden emin olun. Sürücülerin yüklenmesi başarısız olduysa yeniden yüklenmeleri gerekir. Daha fazla bilgi için Nokia Connectivity Cable Drivers'ı yükleme için Hızlı Kullanım Kılavuzu'na başvurun.

- Kabloyu başka bir USB bağlantı noktasına bağlamayı deneyin. Bağlanan cihazlar için yeterli güç sağlamak üzere harici bir adaptörü olmadığı sürece USB hub cihazı kullanmayın.

- PC'yi ve telefonu yeniden başlatıp bağlantıyı tekrar kurmayı deneyin.

-Yine de bağlantı kurulamazsa Nokia web sitesindeki Nokia PC Suite SSS Ara öğesine başvurun.

Son Düzenleme: deppblood ~ 27 Aralık 2008 13:38
EslNTl
03-01-2009, 20:14   |  #3  
Yeni Üye
46 mesaj

aynı sorun bende karşılaştım nokia 7610 telefonumda format atmak gerekiyor pc ye