Nokia'den güldüren sızıntı...

CHIP Online
07-05-2013, 14:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bugüne dek pek çok sızma vukuatı gördük. Ama beklenen yeni Lumia'nın yaşadığı sızıntı biraz garip!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/nok ... -sizinti_40214.html

Resimlerle: Lumia 920'yi denedik: Çok özel kareler

My Nokia Blog sitesinde yayınlanan bir fotoğraf, Nokia'nın bugüne kadar sır olarak saklamayı başardığı yeni amiral gemisi modeli Lumia 928'in tanıtımının yakında yapılabileceğini düşündürüyor.


İlk bakışta sahte olmadığı hissi veren fotoğrafta, daha önce gördüklerimizden farklı bir Lumia 928 ve "düşük ışık altında en iyi çekim yapan akıllı telefon" sloganı görülüyor. Daha önce internete sızan ve özel bir Nokia konserinde çekildiği söylenen fotoğraflarda da Lumia 928'e benzeyen telefonların loş konser salonunda çekim yaptıklarını görmüştük. Bu fotoğraf ve reklam panosundaki slogan (eğer iddia edildiği gibi gerçekse!) Nokia'nın yeni telefonunun gece çekim yeteneğine oldukça güvendiğini ve tanıtım sırasında bu noktaya dikkat çekeceğini gösteriyor.


Panolara yerleştirilecek reklamların şimdiden hazır olması, Nokia'nın Lumia 928 resmi tanıtımını yakında yapacağı iddialarını güçlendiriyor. 4,5 inçlik ekrana sahip olacağı iddia edilen Lumia 928'de bflaş ve 8 megapiksel Pure View kamera olacağı söyleniyor.

Tüm Konu: Nokia'den güldüren sızıntı...

Resimlerle: Lumia 920'yi denedik: Çok özel kareler

Kaynak: www.chip.com.tr