Nokia E6 Kullanan Arkadaşlar Lütfen

BuGRaHaN_1989
19-08-2013, 11:15   |  #1  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

Selam Nokia E6 Kullanan Arkadaşlar Bende Nokia E6 Almak İstiyorum Ama Telefon Hakkında Bilgi Almak İçin Sizler İle Tanışmak İstiyorum Lütfen Benimle Tanışırmısınız Size Mail Adresimi Vericem Facebookda Arama Bölümüne Yazın Ben Altta Çıkarım Ben Buğrahan Başlık Lütfen Eklermisiniz Beni Sizinle Biraz Nokia E6 Hakkında Konuşmak İstiyorum Bekliyorum Sizleri Arkadaşlar Lütfen Rica Ediyorum Ekleyin Beni....

Qromodynmc
19-08-2013, 12:47   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Telefon eski,Almanızı tavsiye etmem.

BuGRaHaN_1989
19-08-2013, 13:18   |  #3  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
37 mesaj
Alıntı: Qromodynmc  
Telefon eski,Almanızı tavsiye etmem.

Neden Almıyım Nokia E6 Çok Güzel Özellikleri Var Ben Q Klavyeli Bir Telefondan Başka Bir Telefon Kullanmam Ve Q Klavyeli Telefonların En İyi Özellikleri Olan Telefon Nokia E6 Lütfen Bana Nokia E6 Hakkında Bilgi Vermek İçin Ekleyin Hatta Şimdilikde Bir Soru Soruyım Nokia E6 Model Cep Telefonunun Ana Ekranında 4-5 Nokta Oluyor Yaa Kısayollar Var Üstünde Bunları Nasıl Kaldırabiliriz Çünkü Bir Resim Koyduk Diyelim Ana Ekranın Üstündeki Noktaların Kısayolları Yüzünden Resimi Tam Olarak Göremiyoruz Bu Yüzden Bu Kısayolları Kaldırma Gibi Bir Seçenek Varmı Lütfen Yardım Edin....

Qromodynmc
19-08-2013, 14:32   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Nerdeyse 2010 yılında çıkmış bir cep,İşletim sistemi olsun,Donanımı olsun eski ve zayıf. Q klavyeli telefondan başkasını kullanmam demeyin,Geleceğe yönelin,Dokunmatik bir cep alın. Paranızı çöpe atmayın.

BuGRaHaN_1989
19-08-2013, 16:22   |  #5  
BuGRaHaN_1989 avatarı
OP Yeni Üye
37 mesaj
Alıntı: Qromodynmc  
Nerdeyse 2010 yılında çıkmış bir cep,İşletim sistemi olsun,Donanımı olsun eski ve zayıf. Q klavyeli telefondan başkasını kullanmam demeyin,Geleceğe yönelin,Dokunmatik bir cep alın. Paranızı çöpe atmayın.

Benim aradığım cep telefonu Q klavyeli bir telefon ama Q klavyeli olanların arasındaki en iyi özellikli olan bu araştırdığım NOKİA E6 çünkü bütün Q klavyeli telefonlar ile karşılaştırdım bu NOKİA E6 modelin özelliklerini geçen yok en iyi Q klavyeli cep telefonu bu NOKİA E6 bu yüzden bilgi istiyorum sizden başka telefonlar hakkında bilgi vermeyin NOKİA E6 hakkında bilgi verin bana çünkü diğer Q klavyeli model telefonlarda bunun kadar iyi özellikli olan yok hangisinde 8 MP kamera varki yok bu yüzden bunu istiyorum ben....