nokia e63

italyanboys95
15-04-2011, 10:53   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
153 mesaj

nokia e63 almayı düşünüyorum şu aralar fiyatı 400tl fln teknolojixte sıfır alıcam kulananlara yada bilenlere sorum olacak internet hızı nasıldır youtube video oynatıyor mu 3-4 sene sorun çıkartmadan işimi görür mü ?? yanıt bekliyorum

CarlJohnson
15-04-2011, 10:59   |  #2  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

gold.com.tr de vs 360 tl civarıydı yanlıs hatırlamıyorsam.E serisi telefonları baya gidiyor acıkcası 1500mah batarya vs kapı gibi alet..tuslarında vs rahat ederseniz alabilirsniz.cok sistemli birsey olmadıgı içinde hızlı denebilir alete sonucta telefonu kasıcak pek birseyi yok normal kullanımda..youtube konusunu tam bilmiyorum fakat ekran cozunurlugu vs baya dusuk oldugu için sorun olabilir belki..symbian işletim ve içerikleri hakkındada ucuk kacık bilgim yok acıkcası..onun dısında arama sorma müzik mesaj falan olarak kullanıcam (youtube u bilmiyorum ama onun dısında twitter facebook  e-mail vs) olarak kullanıcam derseniz gayet güzel götürür..bir diger şeyde her gün birsürü telefon cıkıyor yeni nesiller gelmeye baslıyor iphone 4 bile eskidi 5 geliyor.bu kadar yogun teknoloji arasında E63 ten sıkılmazsanız.sorun olmayacaktır en azından 2 3 sene :)

italyanboys95
15-04-2011, 11:02   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
153 mesaj

şimdi baktım goldda fiyatı 409tl http://www.gold.com.tr/urunozely ... RED-Cep-Telefonlari