nokia N73 hafıza sorunu

zatimuhterem
10-12-2008, 18:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Telefonda yer açmama ragmen telefonum ne mesaj atıyor, ne de mesaj alıyor.Hafızanın dolu oldugunu sölüyor.

pctrans
10-12-2008, 19:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
542 mesaj

evet hafızası çok az ben bir yerden tel yerine hafıza kartını seçtim bellek olarak odur budur sıkıntım yok ama inan o seçenegi bulana kadar canım çıktı sende bir telefoncuya göster olmadı 5 kagıt ver formatlasınlar

Ozan Can
10-12-2008, 21:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
913 mesaj

o geçici hafıza onun için oyun oynarken vb. kırmızı tuşa bastığında kaydeder onu yapma

Zyt
31-01-2010, 11:09   |  #4  
Üye
50 mesaj

telefonundan menuye gır secenekler > hafıza bılgılerı > telefon hafızasını sec bak bakalım hafızan ne kadar bos sorun bu yuzden oluyor.  telefonda kullanılan hafızayı secmek ıcın msj lara gır secenekler > ayarlar > dıger > kullanılan hafıza > hafıza kartı  sec msj hafızan degısık msj larda sorun yasamıcaksın. ve bırde kamerayı ac secenekler> ayarlar > kullanılan hafıza > hafıza kartını sec bunların dısında bır sey yapmana gerek yok bunları yapmadan once telefonundan *#7370# tusla telefona format at telefon hafızan sılınıcektır sonrasında bu ıslemlerı yap. telefondan ınternet kullanıyorsan menu>web > secenekler> gizlilik veriler >  önbellegi sil , cerezlerı sıl ,  bu ıslemı sureklı yap her zman  hafızada ufakta olsa yer acarr... bu dedıklerımı uygula hıc bı sorun yasamazsın telefonunda...