nolur yardım edin bilgisayarda dosyalar açilmiyor

ızet sımsek
17-04-2010, 15:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

İSMİM İZZET YENİ KAYIT OLDUM  :( bilgisayarda internet dısında herhangi bir dosya açinca ÖRNEGİN : BİLGİSAYARIM vindows gezgini yanit vermiyor diyor  hiçbir dosyayı açaniyorum noolur yardım edin :(

hamzaa
17-04-2010, 17:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
292 mesaj

sayın kardeşim hoş geldin...!!
öncelikle sistemin hakkında bize bilgi ver.!
ondan sonra sana tam manasıyla yardımcı olalım.
son olarak...sitemde kaliteli antivirüs prg olmalı...sistemim yanıt vermemesi bir kararsızlıktan dolayıdır...sonu formata kadar gider...bilgilerini yedekle..!!

ızet sımsek
17-04-2010, 17:09   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

vista intel atom 1 gb ram
format atmayi denedim ama cd ye giremiyorum cunku o dosyada açilmiyor

ızet sımsek
17-04-2010, 17:20   |  #4  
OP Taze Üye
9 mesaj

hiçbir exe dosya açilmiyor bitek msn internet internetten arastirdim hiçbi sitede yok son çare size geldim

kartal7
26-04-2010, 11:29   |  #5  
kartal7 avatarı
Yıllanmış Üye
380 mesaj

işletim sistemin orjinalmı eğer değilse korsan ise bu sorunu her vista kuruluşta karşılaşacaksın çünkü windows vista belli aralıklarla orjinallik kontrolu yapar 1 sene vistayı korsan olarak kullanmaya çalıştım ama korsan olduğu için denettim masasına giremiyordum şimdi orjinal vista kullanıyorum kasma problemim fazla yok  masaüstü    bilgisayarım  sağa tıkla özelliklere bak vista aktive edilmemiş olarak gözükücektir    kasma problemi bu yüzden yada sistemin haclenmiş vistayı tekrar kur ekran kartı ses kartı internet kartı kur sonra     5 tane deneme sürümü olan antivürüsle sistemi tarat bu sorunların çözülmüş olacak bir antivürüs mutlaka sisteminde devamlı kullan şu an 4 milyondan fazla vürüs casus yazılım var korunmayı nasıl düşünüyorsun.