nolur yardım edin yaa

samet61
04-12-2015, 11:59   |  #1  
samet61 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

Benim hoşlandığım bir kız vardı , ortak arkadaşla aynı ortamda bulunarak falan tanışmaya çalışıyodum . Zamanla konuşmaya başladım kendisiyle , bir de kimseye söylemiyorum tabi bir tek ben biliyorum . Bu arada benim yakın bir arkadaşımın da kendisine bazı hisleri olduğunu öğrendim . Aradan geçen bir süreyle benim kızla muhabbetim arttı . Fakat bu zaman zarfında bahsi geçen yakın arkadaşım bir ortak arkadaş ile -kızla hiç muhabbeti olmamasına rağmen- kendisine ilgi duyduğunu iletti amma velakin geri çevrildi . Tabi ben bu durumda arada kaldım kız çocukla yakın olduğumu da biliyo falan kızla samimiyet arttı , amma velakin durum dolayısıyla bir şey diyemedim . Bu çocuk da uzuuuun bir süre vazgeçmedi yaklaşık 10 kez belki daha fazla bu kız tarafından geri çevrilmiştir . Ben de öyle bir dost olarak kalmış oldum onun için sanırsam. Bana ilk kez bir dost bulmak zor iyi ki tanışmışız dediğinde ne kadar çok istediğim sadece dost olarak kalmak istemiyorum diye fakat yapamadım . Şimdi kendisiyle bir süre konuşmasam boşluk hissederim , konuşuruz sık sık ,dertleşiriz artık bazı konularda ne diyeceğini bilir ona göre konuşurum yani tanıyorum baya işte . Sizce bu durumum şu an ilerleme şansı var mıdır ? Tabi riske atmak da istemiyorum ama gerçekten kaybetmek istemem onu :( Ha bu arada olaylar lisedeydi şimdi ise o başka bi yerde ben ise İstanbulda ünideyim

mehmetcavas
04-12-2015, 13:15   |  #2  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
45 mesaj

Fazlaca dost olmuşsunuz bundan sonra KIZIN Size AŞK bağlamında ilgi duyacağını sanmam ve acı ama soslu kızın aradığı TİP SİZ DEĞİLSİNİZ!

Hiç bir kız ilgi duyduğu birine DOST olarak yaklaşmaz sırlarını açmaz sizde bayağı ÇÖMEZ SİNİZ...

Dost muhabbetini bıraksanız bile İLGİ asla sizin istediğiniz gibi olmaz 

Kızı OKUYAMA MIŞ SINIZ bence KIZ konusunda yalnızca kendi kafasının içinde hayallerle yaşayan birisiniz.Keşke öyle başlamamış olsaydınız.

Mesela adnan oktar dans ederken sadece ELLERİNİ HIZLI BİR ŞEKİLDE SALLAR Ama kendi beyninin içinde KENDİNİ  MAYKIL CEKSIN SANIYOR VAH ONA YAZIK ONA...

özetle boş bir iş bitirmenizi doğal yollar ile yeniden başlamanızı tavsiye ederim.

Size kalmış