Norton İnternet Security 2011

efikassount
06-04-2011, 22:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Temel Teknolojiler

Antivirüs
 Casus yazılım koruması
 İki yönlü güvenlik duvarı
 Kimlik koruması
 Kimlik Avına Karşı Koruma
 Ağ izleme
 Bot koruması
 Kök araç seti tespiti
 Tarayıcı koruması
 İnternet solucanı koruması
 İzinsiz girişi önleme
 İşletim sistemi ve uygulama koruması
 Web sitesi kimlik doğrulaması
 Sık güncellemeler
 Norton™ Insight
 SONAR™ davranışsal koruma
 Antispam
 Ebeveyn Denetimleri ve gizli bilgileri koruma

En Önemli Yararları
 Bulabileceğiniz en hızlı ve sisteme en az yük bindiren güvenlik yazılımı seti—Bilgisayarınızı kullanmaya daha fazla, güvenlik yazılımının işini yapmasını beklemeye daha az zaman ayırın.
 En güncel korumayı sağlamak için sık sık yapılan güncellemeler— tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için her 5 ila 15 dakikada bir güncelleme yapılır.
 Daha hızlı, daha az ve daha kısa taramalar için akıllı teknoloji—Eşsiz bir çevrimiçi zeka sistemi kullanan Norton™ Insight teknolojisinde yalnızca riskli dosyalar hedef alınır.
 Virüsleri, solucanları, casus yazılımları, bot'ları ve daha fazlasını durdurur—Sisteminizi her türlü tehdide karşı korur.
 Virüslü e-postaların ve anlık iletilerin yayılmasını engeller—İletişim kurarken kendinizi güvende hissedin.
 Tarayıcının güvenlik açıklarından faydalanmaya çalışanları bloke eder ve virüslü Web sitelerine karşı koruma sağlar—İnternette güvenle gezinin.
 Çevrimiçi kimlik hırsızlığını engeller—İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimiçi alışveriş yapın, banka işlemlerini gerçekleştirin ve İnternet'te gezinin.
 Ağ bağlantılarını güvenli hale getirir—Ev ağınızı izler ve kablosuz ağlara daha güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlar.
 Tehditleri ve korsanları bloke eder—İki yönlü güvenlik duvarı, güvenlikle ilgili olarak sizin yerinize otomatik olarak karar verir.

MELENKOLİK
06-04-2011, 23:11   |  #2  
MELENKOLİK avatarı
Yıllanmış Üye
189 mesaj

eee yani ??

rap1997
06-04-2011, 23:22   |  #3  
rap1997 avatarı
Yıllanmış Üye
737 mesaj

eed çok saçma olmuş

efikassount
07-04-2011, 11:48   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

Arkadaşlar yeni bir notebook satın aldım ve yanında %50 indirimle Norton İnternet Security 2011 satın aldım. Almadan önce tereddütlerim vardı kullanan bir arkadaşıma danıştım ve almaya karar verdim. Gerçekten çok memnun kaldım. Bilgisayarımı kesinlikle kasmıyor. İşlemcim öyle çok yüksek olmamasına karşılık (İntel T4400) cihazımda en ufak bir yavaşlama yapmadı. Birde harici harddisk'im vardı. İçerinde virüs vardı klasörleri gizliyor ve tekrar düzeltemiyordum. Taktım virüsü buldu ve kaldırdı. Şuan hiçbir sıkıntım kalmadı. Norton'a teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.

[/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us