Norton silme

HPQ-User
04-11-2008, 19:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

coober sormuş:
Ben bilgisayar konusunda biraz deneyimsizim. Aldığım laptopta 90 günlük norton deneme sürümü var. Kullanım süresi bitti. Bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim???

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Core2 duo 2.4ghz
3 gb ram
nvidia 9600 mobile gt
250 gb hard disk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2)

uGuR.uK
04-11-2008, 19:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

"programlar ve özellikleri"ne gir denetim masasından(başlat menüsünden ulaşabilirsin buraya), ordaki listeden norton yazanı bul ve çift tıkla, kaldırma islemi otomatik baslar sen sadece next(ileri) butonlarına tıkla.

Ozan Can
04-11-2008, 19:47   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
913 mesaj

elezığlının dediğini yap bilgisyarlar kimlerin eline düştü yaaa program kaldırmayı bilmiosan özür diliyorum

Cobra07
04-11-2008, 20:07   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar bahsettiği norton internet security 2009 galiba. O program öyle program ekle kaldırdan kaldırılmaz, kalkmaz. Norton unistall tools'u kullnamayı deneyebilirsin.

Kapalı Hesap (76993)
04-11-2008, 20:48   |  #5  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

REVO UNINSTALLER kesin kaldırır

Banned
04-11-2008, 21:09   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Norton yazılımları öyle (afedersiniz) cinstirki hangi program ve şekilde uninstal ederseniz edin mutlaka sistemde çalışan birşeylerini bırakıyor ve tamamen kalkmıyor. Norton bunu bildiğinden veya şikayetlerden olacak ki kendi yazlımların sistemden tamamen,sorunsuzca kaldırılmasını sağlayan norton remove tool adında yazılım yayınlamaktadır. Yazılımı, indirin, kurun, çalıştırın ve kaldırmasını istediğiniz norton yazılımlarını seçin.Yazılımın birkaç sürümü mevcut kaldırmak istediğiniz virüs koruma programının sürüm yılına uyan linktekini indirmelisiniz.

Son Düzenleme: khramn ~ 04 Kasım 2008 21:11
bladder
18-09-2009, 15:57   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

merhaba arkadaşar bendede aynı sorun vardı nortonu kaldıramıyordum ve kaldırıyorum ama kendı kendıne kuruluyordu tekrar ınanın en az 50 kere kaldırmıslığım vardır  netten baktım nedrı dıye ve bır cok prog kullanmama ramen kadıramadım format attıracaktım ama baska ebepten doleyısıyla servıce pack 1 yukledım(hanı bılgısayarı ılk aldınızda verılen cd varya heh onu yukledım ıste)ve sorunum duzeldı yanı arkadaslar yok su program yaok bu program hıkaye bır sekılde gene kuruyor kendını çözümü ya format yada servıce pack 1yuklemek kendı dusuncem ıse  prog yerıne servıce pac ı yukleyın nedenmı hem bılgısayarınız rahatlıyor bır nevı format ama tam deıl hemde fazla prog yukleyıp maknenız kasılamıs oluyor(not servıce pack yukledınız zaman aynı formattakı gıbı bılgısayarnız sıfırlabnıyor yanı flas oyun dahı oyanayamazsınız ama guncellemeler sayesınde gereklı dosyaları ındırmıs oluyorsunuz)umarım yardımcı olmusumdur

tood
18-09-2009, 16:14   |  #8  
Yıllanmış Üye
148 mesaj
Alıntı: Sting  
Süleyman.
18-09-2009, 23:55   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Alıntı: bladder  
merhaba arkadaşar bendede aynı sorun vardı nortonu kaldıramıyordum ve kaldırıyorum ama kendı kendıne kuruluyordu tekrar ınanın en az 50 kere kaldırmıslığım vardır  netten baktım nedrı dıye ve bır cok prog kullanmama ramen kadıramadım format attıracaktım ama baska ebepten doleyısıyla servıce pack 1 yukledım(hanı bılgısayarı ılk aldınızda verılen cd varya heh onu yukledım ıste)ve sorunum duzeldı yanı arkadaslar yok su program yaok bu program hıkaye bır sekılde gene kuruyor kendını çözümü ya format yada servıce pack 1yuklemek kendı dusuncem ıse  prog yerıne servıce pac ı yukleyın nedenmı hem bılgısayarınız rahatlıyor bır nevı format ama tam deıl hemde fazla prog yukleyıp maknenız kasılamıs oluyor(not servıce pack yukledınız zaman aynı formattakı gıbı bılgısayarnız sıfırlabnıyor yanı flas oyun dahı oyanayamazsınız ama guncellemeler sayesınde gereklı dosyaları ındırmıs oluyorsunuz)umarım yardımcı
Söylediklerinizin hem birbiriyle hem de konuyla alakası yok.

"Your Uninstaller" ile her yazılımı rahatlıkla kaldırabilirsiniz, en inatçıları bile...