NOTBOOKLARDA SORUN - !

HPQ-User
22-02-2009, 15:19   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

dontvery sormuş:
Arkadaşlar öncelikle şunu sölemeliyim kaynak sikayetimvar.com
bu adreste okuduğum kadarıyla tüm notbooklarda inanılmaz sorunlar var ve müşteri hizmetlerininde ve teknik servisinde bu kişilere geriye dönük cevapları inanılmaz komik ve ürpertici
şimdi arkadaşlar burda okuduğum kadarıyla asus nootbooklarda donanımsal problem çook az hatta yok denecek boyutlarda ma nootboklar renklerinde kararma ve kendiliğinden çatlamalar başlıyor bu sorunu yaşayan çoook büyük bir kitle var okadar çook ki asus bu na hala çözüm bulmuyor ve cabası kasasını değiştirmek için nootbookun çook uçuk fiyatlar istedikleri ve ödemeyii yapmayıp hakını arayan bir kulanıcıyıda garanti kapsamına çıkarmakla tehdit edildiklerini bu sorunun tüm teknik serviler yaptığını öğrendim sadece asus değil özellikle hp notbooklarda inanılmaz derecede donanım ve driver sorunu yaşıyorlarmış bir kullanıcının iddasına göre nootbooknun garantisinin serviste bittiğini söylüyorlar ecer nootbooklarda is ekranda bat pixseller oluşuyor ve alınan ürünün fabrika hatası olmasına ramen inanılmaz bir cevabtır orjinal kutusu ile birlikte teknik servise gönderin deniliyor ve gönderenlerde  ekranın değişmesi için para ödüyorlar ve acer nootbookların çooğunda büyük bir kitle ölü bataryalarla teslim edildiğini söylüyorlar  ve bunun gibi bir çook sorun sadece diikat etiklerim bu markalar  en çook güvenip almak istediğim markalar bunları yapıyorsa biz nasıl güvenip alalım sizce nootbook alırken neler yapmalıyım bir tane notbook var ama işi görmüyor artık ama şimdiye kadarda 1 kere bile servise gitmedi aldığım ürünü servise vermek en gıcık olduğum seydir bana yardımcı olursanız sevinirim sizce nelere dikkat etmeliyim hangi markanın nesine dikkat etmeliyim tecrübeli olanlar yazarsa sevinirim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
TÜM NOTBOOKLAR

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.30618; .NET CLR 3.5.30729; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)

Kaya Erdoğdu
22-02-2009, 15:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,281 mesaj

Notebooklarıda beyaz eşya gibi düşün ŞANS ŞANS ŞANS kiminde bat pixeller oluşur kimi sapa sağlam kullanır Vs Vs

osmanefe
22-02-2009, 16:01   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj
k4y4
Notebooklarıda beyaz eşya gibi düşün ŞANS ŞANS ŞANS kiminde bat pixeller oluşur kimi sapa sağlam kullanır Vs
AlkışBeğendim yapılıcaklar basit aslında temiz kullanmak vs vs. sanırım en sağlam çalışan laptoplar hp üretiyo bir kaç tanıdığımda hp var daha hiç sorun çıkardıklarını bilmiyorum

Son Düzenleme: osmanefe ~ 22 Şubat 2009 16:08