Note 3 harda reset attım silinenleri nasıl geri...

Fuat Avni
25-05-2015, 12:47   |  #1  
Fuat Avni avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar anlayan ve bilen birilerinden yardım almak istiyorum. Lütfen bilen birileri varsa yardimci olsunlar çok nakar durumdayım. Derdimi anlatıyorum dikkat :
  Efendim telefon Note 3 Sm-N900 samsung anlıyacağınız. Şifresini unutduğum için hard reset format atdım ben buna sonra açıldı ama içindekiler silindi. Gerçi içindekilerin silineceyini biliyordum ama yinede lazımdı açılmalıydı telefon evet işte şimdi yadımlarınıza ihtiyyacım var. Sizlerden ricam o ki, kim ne biliyorsa hangi yöntem varsa lütfen buraya yazın uygulayayım silinen verileri geri getirmek için. İçindeki resimler vatsapp kayitları çok önemliydi benim için hele numaralar neler neler gitdi içinden. Lütfen kim ne yol biliyorsa bir el atın yol gösterin bu biçar? kardeşinize.

badwizard
25-05-2015, 12:58   |  #2  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Bu soruyu telefonu sıfırlamadan önce sormalıydın, şifresini hatırlamadığın cihaza erişebilmek için alternatif yollar mevcut (tabi cihazın sahibi başkası değilse) dosyaların için yapacak fazla birşey yok ancak, rehber otomatik senkronu bir kere bile çalıştırmış olsan google hesabında yedeklenmiştir, gmail hesabını telefonuna eklediğinde kişileri eşitlemeyi açarak rehberin geri gelmesini sağlayabilirsin.

Fuat Avni
27-05-2015, 22:17   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Sağolun baym teşekkür ederim.