NVIDIA GeForce kulancıları için oyun klavuzu!

Kazarre13
14-08-2013, 17:37   |  #1  
Kazarre13 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhabalar arkadaşlar, NVIDIA ekran kartınız var ise bir çok arkadaşımızın aradığı bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim. NVIDIA için özel olarak optimizasyon edilen bir çok oyun var, kasma vs. yaşamadan rahatlıkla bu oyunları oynayabilirsiniz.

NVIDIA için özel olarak optimize edilen oyunlara şu sayfadan ulaşabiliyorsunuz:
http://www.nvidia.com.tr/object/all-pc-games-tr.html

Buradan istediğiniz oyunlara bakabilirsiniz veya sol sekmede yeni çıkacak oyun haberleride var.

NVIDIA ekran kartınızdan oyunlar için en iyi performansı sağlamak için ise:
http://www.nvidia.com.tr/geforce-experience/

GeForce ekran kartınız için optimize programını yükleyin ve kullanın.

Batuhan Karsan 26
14-08-2013, 18:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

AMD de var mı bu.

Qromodynmc
14-08-2013, 20:31   |  #3  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

GeForce Experience iyi güzelde,ben ayarlamasını beğenmedim,Benim grafik ayarlarını bazı oyunlarda Low'a attı,sinir etti Kahkaha. Oyunu daha yüksek ayarda oynayabilirken lowa atıp daha yüksek fpsde açmaya çalışıyor sanırım,Witcher 2yi highte 30 fpsde oynamak varken niye Lowda 60 fpsde oynayayım.Kızgın

Kazarre13
14-08-2013, 23:21   |  #4  
Kazarre13 avatarı
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
AMD de var mı bu.

AMD için var mı bilmiyorum, araştıralım...

Kazarre13
14-08-2013, 23:22   |  #5  
Kazarre13 avatarı
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: Qromodynmc  
GeForce Experience iyi güzelde,ben ayarlamasını beğenmedim,Benim grafik ayarlarını bazı oyunlarda Low'a attı,sinir etti Kahkaha. Oyunu daha yüksek ayarda oynayabilirken lowa atıp daha yüksek fpsde açmaya çalışıyor sanırım,Witcher 2yi highte 30 fpsde oynamak varken niye Lowda 60 fpsde oynayayım.Kızgın

Experience evet benim laptopta da tam tersi lowda oynadıklarımı inadına high yapıyor,kasım kasım kasılıyor :D Sinir ediyor bende experience kullanmıyorum o yüzden sadece NVIDIA Pc Oyunları bölümünden oyunlara bakıp torrentten yüklüyorum, ekran kartı destekli açıyor sorun olmuyor:)