Nvidia ile oyun açınca bilgisayar kapanıyor

rcpktn
17-07-2016, 12:06   |  #1  
rcpktn avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Bilgisayarım Asus K53SD intel i5 8 gb ram 2 gb ekran kartı nvidia 610m desteği bulunmakta işletim sistemi windows 8.1 64 bit
Bilgisayarımın sorunu oyunları nvidia grafik işlemcisiyle açınca bigisayarın komple kapanıyor olması bundan 2 ay önce hiçbir sorunum yoktu nvidia güncelledikten sonra sorunum başladı bunu başlarda farketmedim işletim sistemini değiştirdim fanları temizlettim yeniden macun çekildi hatta fanlar değişti buna rağmen aynı hatayı almaya devam ettim ekran kartıyla ilgili bir sorun olduğunu düşündüm test ettirdim sorunsuz olduğunu söylediler bir gün nvidianın bilgisayara uyumlu en eski sürümünü yükledim bu defa oyunlar çalışmaya başladı fakat 3 gün önce aynı sorun tekrar başladı bu defa da hangi sürümü yüklersem yükleyeyim bilgisayar oyunları açınca kapanmaya devam ediyor intelle açınca kasmalar olsa bile açılıp devam ediyor hiçbir sorun olmuyor ısınmadan diye düşünüp soğutucu bile aldım artık bu sorun gerçekten beni çıldırtıyor bilgisayarı kullanma isteğim kalmıyor daha önce böyle bir sorun yaşayan veya çözüm hakkında herhangi bir fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

rcpktn bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
analiz
23-06-2017, 05:18   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhablar karedşim aynı sorun bendede var eğer sorunu çözdüysen bana anlatır mısın ?