O bir efsane!!!

dextercan
16-05-2010, 03:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,624 mesaj

Bu haberi verirken gerçekten çok heycanlanıyorum.Gördüğümde sevinçden uçtum.
Stronghold 3 duyuruldu!
South Peak Games tarafından yapılan açıklamaya göre, strateji türünün en önemli serilerinden Stronghold için “Stronghold 3” adlı yeni bir oyun geliştiriliyor.
Firefly Studios tarafından geliştirilen oyun, sadece PC versiyonuyla oyuncuların karşısına çıkacak. İlk oyunu 2001 yılında piyasaya sürülen seri, bugüne kadar 5.000.000’un üzerinde bir satış rakamına ulaştı. Serinin bu yeni oyunununsa 2011 yılının ilkbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Alıntı: http://www.level.com.tr/index.ph ... onghold-3-duyuruldu

dextercan
16-05-2010, 03:12   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

Seriyi sevenler için Collection paketi çıktı.5 oyun bir arada.Arşiv yapanlara tavsiye ederim.TheHut.com da ucuza bulabilirsiniz.

Phoenix_
16-05-2010, 23:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
895 mesaj

oyunun sitesindeki 2 fotograf bile oyundan bir şey beklemeyin diyor :)) yine stronghold2 motoru üzerine kurulu uyduruktan bir oyun olacak.

nerde o eski crusaderlar ah ah 3boyut çıktı oyun bozuldu.

hala crusader extreme oynuyorum.

s2 aşırı abartılmıştı insan pisliğinin nüfustaki etkisine  kadar saçmalatmışlardı.

legends daha bi mantıklı olmuş ama o da gerçekçi deil ve yine dandik.

yapacaklarsa adam gibi bir crusader mantığı ile oyun yapsınlar.kingdoms gelecekmiş ya bakalım,beta tester isteği yolladım cevap bekliyorum :S :D

ne bileyim Strongholdu bu sefer de çine falan taşısınlar yada son derebeylik dönemlerini alsınlar.

dextercan
16-05-2010, 23:11   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

Crausder serimim en güzel oyunlarından biridir.Stronghold serisine genel olarak çok büyük haksızlık ediliyor.Fazla tanınmış bir oyun değil.Ama bilgisayarımdan hiç eksik etmediğim bir oyun.Stronghold 3 eğer 2 gibi olcaksa hiç çıkmasın.Stronghold 2 çok saçmaydı.Askerlerin çiziminden savaşların hantallığına kadar.Ambardan hırsızların yiyecek aşırıp onları yakalama olayı güzeldi sonra idam edilmeleri falan.

CarlJohnson
17-05-2010, 11:14   |  #5  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

stronghold crusader zamanın en iyisiydi bana gorede :) halada nadir de olsa girip oynuyorum arap okçular assassinler şövalyeler vs ayrı zewk :)