O Bir Mmofps.

blackdown
07-03-2013, 00:19   |  #1  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

Video=

PlanetSide 2 Official Trailer -- Epic First Person Shooter!PlanetSide 2 Official Trailer -- Epic First Person Shooter!
PLAY FREE NOW:

PlanetSide 2 takes all the groundbreaking features from the original game -- massive multiplayer battles, distinct empires to rally around, and enormous continents where intense ground and air combat unfolds -- and adds features that modern gamers have come to expect out of the FPS and MMO genres.

Be sure to subscribe to our YouTube channel, and get notified of future game trailers, videos and more:
Check us out on Facebook:
Follow us on Twitter:
Add us to your circles on Google+:

Resimler=

Tanıtım=

MASSIVE WARFARE
BENZERI GÖRÜLMEMIŞ BIR ÖLÇEKTE!
Savaşlar değil asker onlarca, ancak binlerce arasında gerçekleşmesi; hava ve kara araçları asker kadroları ile birlikte dışarı slugging ile. Açık alanlar, sıkışık kent merkezleri veya büyük yapılarda olsun, planlama, ekip çalışması ve iletişim çok önemlidir.

Planetside 2 özellikleri sorunsuz Oyun alanı kilometrekarelik düzinelerce inanılmaz kıtasının haritaları; el yapımı, çekişmeli boşluk olan her santimini. Toprak kontrolü meta-oyunu, kara değeri yoktur.

KÜRESEL ÖLÇEKTE STRATEJİSİ!
PLANLAMA, TAKIM ÇALIŞMASI VE İLETİŞİM!

Planetside 2 savaşlar günler hatta haftalarca sürebilir ve sonunda tabanının kontrolünü ele birisi onu geri alabilir kadar senindir demek olabilir. Bu tür santraller ve cephane deposu olarak kilit taktik pozisyonları yakalamak için bir ekip savaşın gelgit kayabilir uzun süreli etkileri var gibi stratejik çalışma. Zafer stratejik takım çalışması ve hızlı bir tetik parmak büyük savaşlar hayatta gerektirir.

Planetside 2 oyuncu koordine ve oyun ortamları içinde ve dışından strateji gerekir ki, gelişmiş iletişim araçlarını sağlar.Bizim up-to-dakika, veri güdümlü Oyuncular sitesinden, en alakalı istatistik, harita hakimiyeti bilgileri ve daha fazlasını sağlar.

Kolay Tanıtım=

Planetside 2'nin Haritası Çok Büyük Olmasıyla Birlikte Birçok Özellikte Beraberinde Geliyor Örneğin  Çok Büyük Haritalarda 1000'lerce Kişinin Aynı Anda Oynayabileceği Bir Oyun.Gruplar Takımlar Hepsi Birbirine Karışıyor Ve Kıyamet Burada Kopuyor.Diğer Özellikleri Oyunda Daha İyi Anlarsınız..

Sınıflar[Yazılı]=

Combat Medic=Herkes "Medic" Kelimesinin Cancı Anlamına Geldiğini Biliyor Özelliğini Anlatmamıza Gerek Yok.

Light Assault="Hafif Taaruz" Sırtındaki Jet Roketiyle Uçma Özelliğine Sahip.

Heavy Assault="Ağor Taaruz"Vücut Kalkanına Sahip.Ve Birde Bazuka'sı Vardır.

Engineer=Herkes "Engineer" Kelimesinin Tamirci Özelliği Olduğunu Biliyor.Özelliğini Anlatmamıza Gerek Yok.

Infiltrator="Casus/Köstebek" Adındanda Anlaşıldığı Üzere Bize Sniper'i Çağrıştırıyor Özelliği İse Görünmez Olması.

MAX="Maximum" Oyun Parasıyla Alınan Bu Sınıf En Güçlü Sınıflardan Biri Ancak Desavantajı İse Yavaş Olması Özel Yeteneği 1-2 Dakikalığına Hızlı Koşması

Sınıflar Ve Silahları=

PlanetSide 2 - Tüm SınıflarPlanetSide 2 - Tüm Sınıflar
PlanetSide 2 oyunundaki tüm oynanabilir sınıflar ile alakalı kısa tanıtım videosu.
Abone olun! Bize katılın! >

-------------------------------------------

Destekleyen tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Videoları beğenmeniz ve yorumlamanız her zaman çok önemlidir.

?(?????)

PlanetSide 2 Gameplay,
PlanetSide 2 Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Casus Gameplay,
PlanetSide 2 - Casus Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Casus Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Hafif Taarruz Gameplay,
PlanetSide 2 - Hafif Taarruz Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Hafif Taarruz Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Sıhhiyeci Gameplay,
PlanetSide 2 - Sıhhiyeci Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Sıhhiyeci Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Mühendis Gameplay,
PlanetSide 2 - Mühendis Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Mühendis Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Ağır Taarruz Gameplay,
PlanetSide 2 - Ağır Taarruz Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Ağır Taarruz Oyuniçi Görüntüler,
PlanetSide 2 - Max Gameplay,
PlanetSide 2 - Max Oynanış Videosu,
PlanetSide 2 - Max Oyuniçi Görüntüler,

Türkçe Tanıtım Videosu=

PlanetSide 2 | Türkçe Tanıtım Videosu AliveinGamesPlanetSide 2 | Türkçe Tanıtım Videosu AliveinGames
PlanetSide 2 ile ilgili detaylı bilgi için:

AliveinGames.com
Oyunların İçindeki Yaşam!...

Araçlar=

Kara Ve Hava

Galaxy

Liberator

Reaver

Lightning

Vanguard Medium Tank

Sunderer

Flash/ATV