O Ufo Resimleri ve Ufo Videoları Gerçekmiş!

Selçuk İslamoğlu
16-11-2010, 00:41   |  #26  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj
Alıntı: TheTrkYgt  
Allahın Yarattığı Bir Canlıyı Gözle Görmeden Ona İnanmak Büyük Günahtır.Ufoyu Gördünmüde ona İnanıyorsun ?
Kim vermiş bu fetvayı? :p

1. Allah'ı da görmedik ama inanıyoruz...
2. Cinleri de görmüyoruz ama inanıyoruz...

Aslında kendi içinde paradoks bu söylediğin o ayrı...

Erşah
26-11-2010, 16:14   |  #27  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Konu eski ama bi yorumda ben yazayım. Eyyyyy uzaylılar.Yiyosa karşıma çıkın.Sizi belkide hayatınızda tatmadığınızı bir zevkle tanıştıracağım.Bilmiyorum sizin oralarda çoğalma nasıl oluyor ama bizim burda çok fena... Savaşmayalım sevişelim Kahkaha Kahkaha Şaka bi yana uzaylılar yorumların birinde de dediği gibi neden hep amerikaya iniş yapıyorlar.Bizde de Atatürk havaalanı , Sabiha , Esenboğa iniş noktaları var .... Gelsinler bi mangal yapalım, rakı sofrası kuralım , (onların şimdi teknolojisi sözde ilerde ya bize hava atmak için kim bilir ne çeşit mangal cihazları vardır ) Bacı gardaş olalım. Bi istanbul tur yapalım.Eminönü üsküdar kadıköy sultanahmet taksim bebek...

Fraggenstein
26-11-2010, 21:25   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj
Alıntı: Erşah  
Konu eski ama bi yorumda ben yazayım. Eyyyyy uzaylılar.Yiyosa karşıma çıkın.Sizi belkide hayatınızda tatmadığınızı bir zevkle tanıştıracağım.Bilmiyorum sizin oralarda çoğalma nasıl oluyor ama bizim burda çok fena... Savaşmayalım sevişelim Kahkaha Kahkaha Şaka bi yana uzaylılar yorumların birinde de dediği gibi neden hep amerikaya iniş yapıyorlar.Bizde de Atatürk havaalanı , Sabiha , Esenboğa iniş noktaları var .... Gelsinler bi mangal yapalım, rakı sofrası kuralım , (onların şimdi teknolojisi sözde ilerde ya bize hava atmak için kim bilir ne çeşit mangal cihazları vardır ) Bacı gardaş olalım. Bi istanbul tur yapalım.Eminönü üsküdar kadıköy sultanahmet taksim bebek...
Artanları paket yapalım söyleyelim gezegenlerine götürsünler kültürümüz yayılsın :D

SüRmenaJ KaOSs
30-11-2010, 01:41   |  #29  
Yıllanmış Üye
2,907 mesaj

Konuda yeniymiş bayağı :D
bende inanıyorum şu uzaylılara ayrıca madem yoklarda bu söylenti niye? herşey uydurmamı? tüm dünya zırvalıyomu ?

Maris
03-01-2011, 15:58   |  #30  
Taze Üye
10 mesaj

Kanıtlana birlik konusundan çok geniş bir konu dünya üzerinde görülen ufo vs bence şöle olabilir devlet teknoloji tahminen 20 yıl oldu falan düşünülmekdedir...Diyer bi konuysa uzaylılar bizden veri toplamakdalar türkiyede 9 olmakda dünyada 300 civarı insanda çip bulunmuş ve kaçırılan insanların anlatıkklarıda benzzetiliyor...

tt35
03-01-2011, 16:30   |  #31  
Yıllanmış Üye
125 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Kim vermiş bu fetvayı? :p

1. Allah'ı da görmedik ama inanıyoruz...
2. Cinleri de görmüyoruz ama inanıyoruz...

Aslında kendi içinde paradoks bu söylediğin o ayrı...

ama olayın açısına ters bir cevap olmuş seninki allahı görmedin ama onun elçilerini duydun deme ? onun yaptığı mucizeleri .? cinler konusuna gelirsek cinlerin varolduğunu herkez biliyor ee tabi sen bilmiyorsan orasını bilemem :)