Odaklı Trafik Alan Etkin Web Tasarım

merve654
10-02-2014, 12:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2013

Web sayfalarında trafik oluşturmak tasarımın en can alıcı noktalarından biridir. Ne kadar ciddi çalışmalar sonucu bir web sayfası oluşturursanız oluşturun trafik oluşturmaya yönelik bir tasarım oluşturmamışsanız istediklerinizi ve beklentilerinizi karşılamanız mümkün olmaz. İstanbul web tasarım hizmeti vermekte olduğumuz firma olarak geliştirdiğimiz projelerde kaliteli trafik garantisini veriyoruz.

Kaliteli trafik ise öne çıkan daha ayrıntılı bir nokta. Öyle ki çeşitli teknikler ile trafik sağlasanız da bu size istediğiniz geri dönüşü vermeyebilir. Ziyaretçi sayınızın artmasına rağmen geri dönüşleriniz, e-ticaret sitesi iseniz satışlarınız bundan nasibini alamaz. Bu durumda da iyi bir web tasarım ile kaliteli trafik, yani hedef kitleniz üzerinden bir trafik gerekli.

Kaliteli trafik için doğru yerlerde ve teknikler ile backlink kullanımı gibi noktalar önem kazanıyor. Hedef kitlenizi sayfanıza çekebilmek için tasarımınız buna elverişli olmalı. Profesyonel ve üzerine düşünülmüş bir projede web tasarımı internet ortamında çeşitli yerlerden aldığı ziyaretçileri önce sayfaya, sonra da sayfada ilgili yere ulaştırabilmeli. Ancak bu sayede kaliteli bir trafik elde edilmiş olacaktır.[alıntı=""]http://bosphorusmedia.com 

Son Düzenleme: merve654 ~ 10 Şubat 2014 12:02