Ödevim Var Yardım Edermisiniz çok acil !

flying-Man
01-05-2013, 13:45   |  #1  
flying-Man avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Merhaba ben meslek lisesi öğrencisiyim. Web tasarımı ve programlama dersimiz var. Hoca bize geçen hafta ödev verdi. Ama dershane falan olduğu için yapamadım. Bu cuma günüde son gün ve yarında 1 mayıs tatili olduğu için yarın yapmayı düşünüyorum. Ama ben Web sitesini sadece dreamweaver da HTML diliyle yapabiliyorum yani biliyorum.Ama hocamız ikinci dönemden bu yana ASP.NET C# diliyle ilgili ders anlatıyor. Yani Visual Studio programıyla uğraşıyoruz. Bana da bununla ilgili ödev verdi.

Ödevimin Konusu Şu : E Okul Veli bilgilendirme sistemi tarzı(Öğrenci Girişi) küçük bir site yapmamı istedi, içerisinde Veri tabanı olucak (.accdb ) ve veritabanına veri girilip siteden o verileri çağıracam. Ama veri tabanı dır ASP.net dir C# tır hiç bir tanesini bilmiyorum. Sizden yardım bekliyorum. Nasıl yapmam gerek bana nasıl bir yol çizeceğimiz söylerseniz sevinirim ihtiyaç duyabileceğim siteleri link olarak atabilirsiniz.

Önemli !!! Sizden bu ödevi yapmanızı istemiyorum bazıl arkadaşlar yanlış anlayabilir.Sizden nasıl bir yol çizmem gerektiği hakkında sizden bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler :) :) :)

caresiz010
01-05-2013, 20:21   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

Foruma üye olup,koonuyu yazarken harcadığın zamanı..

Dersi yapmak için harcasaydın o ders bitmişti şimdi..

Bu video sizler için çekilmiş :D

Bi Bitmediniz

Son Düzenleme: caresiz010 ~ 01 Mayıs 2013 20:22
flying-Man
01-05-2013, 20:50   |  #3  
flying-Man avatarı
OP Taze Üye
16 mesaj
Alıntı: caresiz010  
Foruma üye olup,koonuyu yazarken harcadığın zamanı..

Dersi yapmak için harcasaydın o ders bitmişti şimdi..

Bu video sizler için çekilmiş :D

Bi Bitmediniz

Değil mi değil mi !!! Senin gibiler mesela bir konu hakkında bilgiye sahip olmayıp o konu hakkında mesaj yazmaları kadar harcadıkları zamanı konuyu açan kişiye yardım etmek için çabalasalardı azda değil ha çok çok az çabalasalardı ne güzel olurdu değilmi arkadaşım. Bi bitmediniz ***

caresiz010
01-05-2013, 20:53   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: flying-Man  
Değil mi değil mi !!! Senin gibiler mesela bir konu hakkında bilgiye sahip olmayıp o konu hakkında mesaj yazmaları kadar harcadıkları zamanı konuyu açan kişiye yardım etmek için çabalasalardı azda değil ha çok çok az çabalasalardı ne güzel olurdu değilmi arkadaşım. Bi bitmediniz ***

Bak edebiyatta parçalıyorsun demekki sende ışık var forumda zaman kaybetme hemen çalışmaya başla o video sana idi özürlümüsün :)

Neyse sen videoyu izle benim sana laf yetiştirirken kaybedecek vaktim yok :D

okiş

Son Düzenleme: caresiz010 ~ 01 Mayıs 2013 20:54
flying-Man
01-05-2013, 20:55   |  #5  
flying-Man avatarı
OP Taze Üye
16 mesaj
Alıntı: caresiz010  

Bak edebiyatta parçalıyorsun demekki sende ışık var forumda zaman kaybetme hemen çalışmaya başla o video sana idi özürlümüsün :)

Neyse sen videoyu izle benim sana laf yetiştirirken kaybedecek vaktim yok :D

okiş

blah blah blah