Office 2007 de Excel vistada problem?

oXideX
12-01-2008, 19:03   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
63 mesaj

Merhaba arkadaşlar;

Vista üzerinde kurulu olan office 2007 de ki excel de herhangi bir matematiksel işlemi formüle ettiğim zaman sonuç alamıyorum , basit bir toplama işlemi dahi yapamıyorum , aynı programı xp de kurup çalıştırdığımda hiçbir problem yok , ilk sorum herkes office 2007 tam uyumlu diyor vista ile ama acaba bu kısımda bir uyumsuzluk mu var , nasıl çözerim? ikinci olarak , excel in fonksiyon kısmını kontrol eden bir windows sistem dosyası var mı acaba o hasar mı gördü ? veya başka bir sebep ve sonuç varsa bildiğiniz yardım ederseniz sevinirim , acilen beklemekteyim , şimdiden teşekkürler...

stern
13-01-2008, 20:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

başlattan çalıştıra gelerek excel /safe yazıp excel başlatıldığında yanı sorun ile karşılaşıyormsun? sonuç yerine nasıl bir uayı geliyor formülün kendisimi bu bölüme yazılıyor?

Aras Yurtman
17-01-2008, 14:24   |  #3  
Aras Yurtman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
571 mesaj

"Microsoft Office Tools (Araçları)"ndaki "Microsoft Office Diagnostics (Tanılaması)" aracını kullanarak Office'in hataları düzeltmesini sağlayabilirsin. Düzelmezse Office kurulumunu yeniden çalıştırarak "Repair (Onar)"ı seçerek Office'i onarabilirsin.