Office 2007'de Yapılandırma Sorunu

خH@љ
20-04-2008, 14:46   |  #1  
Ø®H@Ñ™ avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
404 mesaj

Arkadaşlar son zamanlarda Office 2007 nin hangi uygulamasını açarsam açayım Sürekli Açılışta Yapılandırma yapıyor.Önceden yoktu yeni çıktı.Birde Ms Office 'nin tüm sürümleri için yeni gizli paketler yollamış bu paketlerde Office lerin lisanslı olup olmadıkları konusunda bildiri çıkıyor.Önceden çıkarılan ve bilinen bütün crack yama vs... bu paketler sayesinde devre dışı kalıyor...
    Şimdi Benim lisansla ilgili sorunum yok ama nerden kaynaklanabilir bu sorun acaba Emin değil
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum
    Gülümseme Saygılar Cool

emre__
20-04-2008, 22:17   |  #2  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

arkadaşım ofis yazılımını program ekle kaldırdan onar seçeneğini kullan düzelmesse kaldırıp yeniden yükle özellike kopya yazılımlarda böyle şeyler yapıyo bide ofis sp1 paktini yükle baya bi hataları düzeltmişler bende de normal ofisi kapat diyordum sonra word çalıştırmayı durdurdu verilerinizi kurtarmak için yeniden başlatın düyordu kaldırıp yeniden yükledim sp1 yükleyince düzeldi vista değilde xp de yapıyodu o hatayı...

bilgi_çağı
21-04-2008, 15:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Sürekli yapılandırma yapıyorsa Office sp1 yükledikten sonra sorunlar bitiyor...

خH@љ
21-04-2008, 16:50   |  #4  
Ø®H@Ñ™ avatarı
OP Yıllanmış Üye
404 mesaj

Office Sp1 Yide indirdim ama kurarken arşiv hatası diyip o da kapanıyor :S
Kopya değil bu arada :D

خH@љ
21-04-2008, 16:57   |  #5  
Ø®H@Ñ™ avatarı
OP Yıllanmış Üye
404 mesaj

beyler bütün yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim.Microsoft Türkiye yaptığım konuşma sonrasında Sorunun Office kısayollarında olabileceğini söylediler. Ve bana bazı adımları anlattılar. Yaptığımız araştırmalar sonucunda  
Kısayollarında Ör: MS Office Word Kısayolunda başlatılacak konum yazmıyor. programın nerden çalışacağı bu nedenle de Ms Sürekli Yapılandırarak o anlık çözüm buluyor .Ancak Office 12 dosyasındaki Win word u masaüstüne kısayol yapıp burdan açınca sorun kalktı.
Bilgilerinize  . . .

bad sect0r
22-05-2008, 11:53   |  #6  
Yeni Üye
42 mesaj

allah razı olsun valla düzeldi.. bu çözüm hiç bir yerde yok teşekkür ederim..

microsoftun service packle bile bu basit ama can sıkıcı hatayı düzeltmemesi ilginç..