office 2007 kurulum sorunu

tablon
29-07-2011, 20:37   |  #1  
tablon avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

bende microsoft office 2007 enterprise var. kurulumu açıyorum sadece word'ün kurulmasını seçiyorum ve ileri diyorum. kurulum yarısına kadar doluyo. iyi güzel... ama, yarısında 'kurulum access.tr-tr/acctR.cab öğesini bulamıyor' diyo bunun bir çaresini bilen var mı çok acilll... inşallah anlatabilmişimdir.
cevap yazanlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım...

Banned
29-07-2011, 21:04   |  #2  
Banlandı
110 mesaj

sanırım çok önemli bir .cab uzantılı dosya kaybı olmuş başka bir setup bulup yüklemeni öneririm :)

finshare
12-01-2013, 03:54   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar benmde başıma ofisi 2007 yüklerken pc kendini resetledi ve tekrar kurmaya çalıştığımda hata verdi.araştırmalarımdan sonra çözümü buldum.pc den ara deyin.microsoft help yazın sonra çıkan dosyları KES deyip masa üstüne yapıştırın.kopyalayıp yapıştırmayın.çıkması gereken yerler 2 tane birisi C:\Documents and Settings\All Users\Application Data diğeride C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data isimleri aynı olduğundan microsoft help klasörlerinin farklı yerlere kaydedin fakat kes demeyi unutmayın.yine yukarda belirttiğim 2 adresin içinde microsoft klasörü var .onun içine girip diğer microsoft help klasörlerinin yanına bunuda KES yapıştır deyin.sonra restat atıp tekrar başlatın sonra yüklü ofice 2007 dosyasını kurun.son aşamada kesip yapıştırdığımız klasörleri tekrar eski yerlerine yapıştırın.