office 2007' nin kaldırılması

hilmikuzu
19-12-2007, 19:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

benim xp home edition işletim sistemine ingilizce ofis 2007 kurdum. daha sonra türkçesini kurmak istedim. fakat bir türlü kurulu olan ofis'i kaldıramadım. ben de registry den aratıp ne kadar ofis ile ilgili girdiler varsa temizlemeye çalıştım. daha sonra yeniden türkçe ofis kurmak istediğimde kurulu olanı yine görüyor. ve ne kaldırabiliyorum ne de onarabiliyorum. uninstall programları ile de kaldırmaya çalıştım fakat yine de tamamını temizleyemedim. format atmaktan başka bir çare var mı? bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum lütfen...

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 19 Aralık 2007 21:19
harek@yokki
19-12-2007, 23:02   |  #2  
Üye
93 mesaj

Bir yol daha var "Your uninstaller" programını denemeni öneririm, kaldıramadığı program yyyyok Göz kırpma

Son Düzenleme: harek@yokki ~ 19 Aralık 2007 23:02
Papatyasever
20-12-2007, 00:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

Yukarıdaki seçenek işe yaramazsa program filesda office dosyasnı sil. Bazı dosyalar kullanımda derse bu işlemi güvenli modda yap. Sonra da registry mechanic programını kur ve çalıştır. Başıboş kalan registry entrylerin tamamını silecektir. Şüphesiz kaldırma işlemini normal yoldan yapmamış olduğun için sistemde bazı izler kalacaktır ama işini göreceğini tahmin ediyorum.