Office 2016 kullanılır mı? gerek var mııı

theironman
01-10-2015, 15:05   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Office 2007 kullanan bir insanım. ne dersiniz terfi zamanı geldi mi? yoksa hiç bulaşmayayım mı?

raziel34
01-10-2015, 15:11   |  #2  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

yok bulaşma bence, tabii atacak 200 doların varsa o başka :))

cleverman
01-10-2015, 18:09   |  #3  
cleverman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 30
2,510 mesaj

Office 2003 Standard kullanıyorum.

Neden mi?

Çünkü her işimi görüyor ve çok hafif, diğer office versiyonlarından da önemli bir eksiği yok!

Bazen gençlerin yazdıklarını okuyorum, şöyle diyorlar: "Windows Enterprise yükledim!"

Git işine be, kardeşim, Enterprise ile senin ne işin var diyesim geliyor. Sıradan kullanıcılar için hiçbir espirisi yok. Donanıma extra yük olmasından başka!

Enteresan silah meraklıları vardır mesela, karşısındakini dinazor zanneder gider olağanüstü taşıma ve manevra kabiliyeti sağlayan, geri tepmesi çok düşük, hafif bir 22'lik SigSauer almak varken 44'lük bir Colt alır. Ona göre silah ne kadar büyük olursa, o kadar güvendedir. Halbuki onu o tabancayı çekene kadar alnının ortasından "iki defa" vururlar:)

Sizlere de tavsiyem: Sistemlerinize mümkün olduğunca hafif ama etkili yazılımlar yüklemenizdir.

Gereksiz tüm ağırlıklardan kaçınınız!

Kilolu sistem, kilolu insanlara benzer!

Sistem her işinizi görmeli ve de çok seri olmalıdır.

Ben sistemleri tuğlaya çevirdiği için güncelleştirme bile yüklemiyorum. Sadece Service Pack yüklüyorum. Güvenliği ise, 3. parti yazılımlar ile fazlasıyla sağlıyorum...

cleverman bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ttbpc
09-10-2015, 14:35   |  #4  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

ben bir zamanlar 2013'ü şu şekilde kullandım:

deneme versiyonunu indirdim süre doluncaya kadar kullandım ardından süre dolunca her açılışta uyarı verdi ve üst taraf kırmızı oldu. işlevden de hiç kaybetmedi.

bu arada güncellemeler bir gerekliliktir. yüklemediğin sürece 3.parti yazılımlar kullansan bile iş görmez.

szanoz
05-02-2016, 21:58   |  #5  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
48 mesaj

gerek yok