Office 2019 bozuldu..

barayar
01-05-2020, 22:45   |  #1  
barayar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Office uygulamalarının hiçbiri düzgün çalışmıyor, aynı zamanda ara sıra işlem merkezindeki yazılar, görev çubuğunda sağ tık yaptığımda açılan paneldeki yazılar ve bilgisayarda ararken çıkan yazılar bozuk gözüküyor, yerine çizgi veya önceki açtığım klasörden rastgele anlaşılması zor yazılar ortaya çıkıyor. Yaklaşık 1 ay önce format attım 3-4 gündür bu sorunu yaşıyorum ayrıca dün 2 kere mavi ekran aldım bence hepsi bununla alakalı. İnternette , microsoft support'ta sorunu araştırdım fakat işe yarar bir şey elde edemedim.

Sistem Bilgilerim
  • HP Notebook
  • Windows 10 Pro 64-bit
  • AMD İşlemci AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphic
  • AMD AMD Radeon (TM) R5 M330 / AMD Radeon(TM) R5 Graphi
  • AMD High Definition Audio Device
  • Opera
  • - Kullanmıyorum -
  • 8 GB
  • Android
  • - Tabletim yok -
  • Vodafone
excel_mustafa
02-05-2020, 01:07   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

format attığın windows eğer oynanmışsa veya herhangi bir forumdan indirdiysen virüslü olabilir. microsofttan orijinal  win10 disk görüntüsü indirebilirsin. office 2019 u crack ile kullanıyorsan crack programın fonksiyonlarını bozuyor olabilir. office 2019 u revo uninstaller ile kaldırıp tekrar temiz kurulum yap.

excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
barayar
02-05-2020, 17:39   |  #3  
barayar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Çözdüm sorunu. 32 bit yüklenmiş olmasından kaynaklanıyomuş. Ben kurarken setup64' seçmiş olmama rağmen (veya gece geç saatteydi elim kaymış 32yi de seçmiş olabilirim) bir şekildi 32bit kurulmuş, img dosyasını rar dosyasına dönüştürüp çıkarttığımda doğru 64bit setup'ını bulduğumu düşünüyorum office uygulamaları için sorun çözüldü fakat bilgisayarda ortaya çıkan bozulmalar deva eder mi bilmiyorum ayrıca w10'u orjinal sitesinden yükledim formatta da pek bi sorun çıkmadı