Office 64 bite 32 bit engeli

ahmet rauf
22-05-2012, 13:51   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Evvela selam eder şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim :)

64 bitlik setup şöyle bir hata veriyor "Bilgisayarınızda 32 bitlik kurulum olduğu için 64 biti yükleyemezsiniz." Fakat kaldırmak için elimden geleni yaptım. :) şimdi ne alakası var elinden gelenle altı üstü program ekle kaldır demeyin hikayem aşağıda :)  eksik yerleri söyleyip yardımcı olursanız minnettar kalırım...

Bilgisayarımda 32 bit office 2010 vardı bir gün baktım kurulum yapılıyor şu dosya eksik filan diye hata vermeye başladı... System mechanic programını kurduğum zamanlara denek geliyor yada Advanced system optimizerda olabilir... İkisinden biri office'in dosyalarını silmiş ki bence system mechanic değildir?
Kaldırırken %5i doluyor direk finish geliyor dolayısı ile kaldırılmıyor... Bende gittim ccleanerdan geriyüklemeyi çalıştır dedim yine olmadı sonra girdiyi sildim, regediti temizledim (office kayıtlarını),Program filestaki dosyaları sildim... ccleanerla tekrar taradım eksik bişe kaldıysa düzeltsin diye...
Ama 64 bitlik setup hala hata veriyor bilgisayarınızda 32 bitlik kurulum olduğu için yükleyemezsiniz diye
He birde unutmadan şu güncellemeleride kaldıramadım hata verdi...
(defination update kb982726 ,outlook soccial connector kb983403)

Son Düzenleme: ahmet rauf ~ 22 Mayıs 2012 14:30
ahmet rauf
24-05-2012, 21:42   |  #2  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

32bitlik sürümüde onar şeklinde kuramıyordum hata veriyordu...
Sorunumu çözdüm artık ne kadar verimli olur bilemiyorum Sistem sürücüsünden(C:) "office" yazarak arama yapıp Windowsun içerisindeki x86_microsoft-windows-c..er-office.resources , office_48.bin
, OfficeSoftwareProtectionPlatform
tarzında isimlere sahip dosyalar hariç hepsini sildim tekrar ccleanerla taradım... (Tabi bu silme işlemini yaparken dosya konumlarına dikkat ederek yapın yanlışlıkla başka programların dosyaları silebilirsiniz...) Sonra 32 biti tekrar yüklemeyi denedim değişiklik yap onar vs. gibi seçenekler ilk defa geldi.
32 biti onardıktan sonra kaldırdım. Ve sonuç 64 bitlik setup hata vermeden yüklendi...