Öğrenci fıkraları

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 08:53   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

Alican fizik dersindeymiş... Hoca bütün öğrencileri kaldırıp rutin sorular soruyormuş..." Otobüstesin çok sıcak ne yaparsın? Öğrenci: camı açarım, Hoca: söyle giren havanın sürtünme katsayısı, Öğrenci: bilmiyorum, Hoca: otur sıfır" bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes dökülüyor... Alican kalkmış... Hoca: oğlum otobüstesin çok sıcak ne yaparsın? AliCan: Ceketimi çıkarırım. Ama oğlum çok sıcak... Gömleğimi çıkarırım... oğlum çok çok sıcak... Alican dayanamamış: Hocam anamı da becerseniz size o camı açtırmam....!

Çocuk, okuldan bir gözü şiş olarak dönünce, annesi telaşlandı :

-Oğlum ne oldu gözüne? Düştün mü yoksa?

-Hayır düşmedim.Arkadaşım Orhan`la dövüştük.Ben de yarın onun gözünü şişireceğim!

Annesi yatıştırmaya çalıştı :

-Sakın ha! Dövüşmek iyi birşey değil.Ben sana yarın pasta çörek vereyim.Arkadaşına da ver, barışın.Güzel güzel oynayın olmaz mı?

-Olur anneciğim, barışırız.

Ertesi gün, çocuk öteki gözü de şişmiş olarak döndü. Annesi merakla sordu:

-Yine ne oldu?

-Arkadaşım yaptı, daha çok pasta, çörek istiyor!

Genç kadının biri ilkokul öğretmeni olarak staja başlar, çok heveslidir. Bir gün teneffüs sırasında bütün çocuklar futbol oynarken bir çocuğun oyun alanının sonunda kenarda durduğunu görür.

Çocuğun iyi olup olmadığını öğrenmek üzere yanına yaklaşır ve çocuk bir sorununun olmadığını söyler. Bir sure sonra genç kadın çocuğun yine tek başına aynı yerde durduğunu görür, içi rahat etmez ve tekrar çocuğa yaklaşarak, "senin arkadaşın olmamı ister mısın ?" diye sorar, çocuk pek hevesli olmamakla birlikte "tamam" der.

İlerleme kaydettiğini düşünen genç öğretmen "Bütün çocuklar topun peşinde koşturup oynarlarken sen neden burada duruyorsun?" diye sorar. Afallayan çocuk hayretle cevap verir : "Çünkü.. ben kaleciyim!!!"

ayabakan
19-12-2007, 16:09   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

bir gün kadir inanır bodrumda bir kafede otururken yanına bir genç gelir.

abi biraz sonra buraya arkadaşlarla gelecez beni tanıyomuş gibi yapta biraz karizma yapayım mekanda demiş.

kadir inanır tamam gözüm bakarız icabına demiş.

yarım saat sonra eleman arkadaşlarıla kafeye gelmiş kadir çocuğa dönerek hey ahmetnaaber koçum demiş

ahmet : hasstir len

zuahahahah

çocuk ogün bodrum devlet hastanesinde yoğun bakıma alınmiş

zuahahahah

Son Düzenleme: ayabakan ~ 19 Aralık 2007 16:11
hiko91
22-07-2008, 21:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

puhahah harikasın darko:D

uantakya
25-07-2008, 18:44   |  #4  
Yıllanmış Üye
465 mesaj

süper yaw oku oku bitmiyor ama sonunda bitti

omer_6134
25-07-2008, 20:43   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

son fıkradaki son cümle kopardı beni KahkahaKahkaha
Tşk 5310 kazanacak burak arkadaşım :D

XxXDaRKoXxX
25-07-2008, 23:40   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Ulan unuttum ben onu lan :S

kaplan_xl
30-07-2008, 22:44   |  #7  
Yıllanmış Üye
272 mesaj
ayabakan
bir gün kadir inanır bodrumda bir kafede otururken yanına bir genç gelir.

abi biraz sonra buraya arkadaşlarla gelecez beni tanıyomuş gibi yapta biraz karizma yapayım mekanda demiş.

kadir inanır tamam gözüm bakarız icabına demiş.

yarım saat sonra eleman arkadaşlarıla kafeye gelmiş kadir çocuğa dönerek hey ahmetnaaber koçum demiş

ahmet : hasstir len

zuahahahah

çocuk ogün bodrum devlet hastanesinde yoğun bakıma alınmiş

çok güzelBeğendimBeğendim buna bayıldım:D