oks için bakar mısınız

kara_kalem
07-06-2008, 16:17   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj

arkadaşlar ben oks ye sinavına gircem ama hangi belgererin bunması gerektigini bil miyorum bilen arkadaşlar yaza bilir mi?

(kimlik,giriş belgesi başka ne götürecez)

emre__
07-06-2008, 17:01   |  #2  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

Kimlik kontrolleri ve salonlara yerleştirmenin zamanında yapılabilmesi için adaylar en geç saat 09.30’da sınav giriş belgelerinde belirtilen salonda hazır bulunacaktır. Adaylar sınava gelirken yanlarında, fotoğraflı sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı (veya pasaport), en az iki adet koyu siyah ve yumuşak kurşun kalem, kalemtıraş ve leke bırakmayan yumuşak silgi bulunduracaktır.

meb in web sitesinde böle yasıyo ben onların yalancısıyım he bide başvuru formunda yazıyor tabi sen çoktan kaybetmediysen :)

oges.meb.gov.tr/oks/docs/2008_oks_kilavuz.doc  internet üzerindeki form bu bak bakalım işe yarar konu başlığı 11.Sınav uygulaması konu başlığı altında yazıyor

hadi bakalım sınavında başarılar...

kara_kalem
07-06-2008, 17:17   |  #3  
OP Yeni Üye
38 mesaj

sagol ben bir yerde kimlik 2tane fotokopi yanınızda bulunacak dedigini hatırlar gibi oldum içim içimi yedi ya

sakin_insan
07-06-2008, 21:01   |  #4  
Yıllanmış Üye
508 mesaj

OKS ye girecek olanlara başarılar dilerim.

Benim girdiğim zaman bu sınavın adı LGS idi,
ama o zamanlar bu kadar çok önemsemiyoduk biz. ama yine de güzel bir lise kazandık ve yerleştik.

yalmann
27-09-2008, 18:52   |  #5  
Yıllanmış Üye
143 mesaj

Bn Oks De Büyük Hata YAptım Sosyali Fen Kısmına Feni İse Sosyal Kısmına İşaretledim...Ama Bn KAzansam bile and.meslek lisesine gidecektim ama şimdi puan 278 ona bile yetmio hata yüzünden ikinci sınıfa kadarr çok çalışıp geçmem lazım oda çoook zooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrr...